Naujienų srautas

Kultūra2018.02.21 11:54

„Depeche Mode“ koncertui reikalinga technika jau Vilniuje

LRT.lt 2018.02.21 11:54

Trečiadienį anksti ryte Lietuvą pasiekė grupės „Depeche Mode“ techniką gabenantys sunkvežimiai. Vilniaus „Siemens“ areną apsupo 10 sunkiųjų tralų, kuriais buvo atvežta legendinės britų grupės koncertui reikalinga garso ir šviesos aparatūra.

„Depeche Mode“ į Lietuvą grįžta po 5 metų pertraukos – 2013 m. Vilniaus Vingio parke įvyko grandiozinis grupės pasirodymas, kuriuo džiaugėsi daugiau nei 30 tūkst. gerbėjų. Daugybę fanų mūsų šalyje turinti grupė ketvirtadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje surengs įspūdingą koncertą. „Depeche Mode“ pasirodymą mūsų šalyje pradės sparčiai populiarėjantis elektroninės muzikos projektas iš Los Andželo „Black Line“.

Po vasaros koncertų didžiuosiuose Europos stadionuose ir Jungtinių Amerikos Valstijų arenose, „Depeche Mode“ gastrolės „Global Spirit Tour“ grįžo į Europą, kur tęsis iki vasario 25 d. Antradienį grupė surengė anšlaginį koncertą Latvijos sostinėje Rygoje. Koncertuose „Depeche Mode“ pristato 14-ąjį studijinį albumą „Spirit“. Muzikos kritikai teigia, kad su šiuo įrašu muzikantai „įgavo geriausią savo formą“ ir kad tai „vienas sėkmingiausių pastarųjų metų grupės albumų“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi