Naujienų srautas

Kultūra2018.02.16 16:43

Klaipėdos „Šviesų festivalis“ žavi išmone ir kūrybingumu

Tradicinis Klaipėdos „Šviesų festivalis“ tik šį ketvirtadienį įžiebė savo šviesas, o garsas apie jį jau pasklido socialiniuose tinkluose net labiau nei apie kasmetinę „Jūros šventę“. Didžiausio žmonių dėmesio per pirmąją festivalio dieną sulaukė milžiniško dydžio dedikacija Lietuvos valstybės sukakčiai – italų projektas „Šimtmečių vartai“.

Tautinės spalvos ir patriotiniai jausmai miesto skveruose ir gatvėse susipynė su muzika, mirgančiomis girliandomis, vaizdo instaliacijomis ir šviesos projekcijomis.

Tris šventinius vakarus, vasario 15–17 d., 18–23 val. vyksiantis festivalis kviečia atrasti tris dešimtis šviesos projektų ir meninių idėjų.

Ryški ir įspūdinga šviesos ir muzikos sintezė „Šimtmečio vartai“ festivalio lankytojus džiugins ir sekmadienį – iki vasario 18 d. Keturis vakarus lankytojus pasitiks septyni skirtingi šviesos ir muzikos šou, tarp kurių ir speciali dedikacija Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui su gerai žinomu Marijono Mikutavičiaus kūriniu – „Ar mylit ją jūs?“. Septyni muzikos takeliai skambės su 15 minučių pertrauka.

Kas negalite gyvai nuvykti į uostamiestį, pasižvalgykite virtualiai reportaže.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi