Naujienų srautas

Kultūra2018.01.30 20:45

E. Johnas paskelbė apie paskutinį koncertinį turą

ELTA 2018.01.30 20:45

Pop muzikos legenda Eltonas Johnas trečiadienį pranešė apie paskutinį pasaulinį koncertinį turą, o po jo ketina nebekeliauti ir daugiau laiko praleisti su šeima.

Per spaudos konferenciją trečiadienį 70 metų amžiaus britų muzikantas E. Johnas atskleidė, kad greitu laiku leisis į atsisveikinimo turą ir paskutinis pasaulinis koncertinis turas truks trejus metus. Tačiau pasaulinio lygio žvaigždė teigė, kad ne visiškai užbaigs savo muzikinę karjerą ir vis dar kurs muziką.

„Daugiau nesileisiu į gastroles, išskyrus paskutinį turą, kuris prasidės šių metų rugsėjį. Tai bus pasaulinis turas ir paskutinis kartas, kai aš gastroliuosiu ir keliausiu po pasaulį. Mano gyvenime pasikeitė mano prioritetai“, – teigė E. Johnas.

„Turėjau nuostabią karjerą, buvau neįtikėtinai sėkmingas, bet mano gyvenimas pasikeitė ir pasikeitė mano gyvenimo prioritetai. Šiuo metu prioritetą skiriu savo vaikams, vyrui ir savo šeimai“, – pridūrė atlikėjas.

Per penkis dešimtmečius trunkančią karjerą E. Johnas pardavė daugiau kaip 300 mln. albumų ir tapo vienu perkamiausių visų laikų artistų.           

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi