Kultūra

2018.01.08 15:19

Po kaltinimų nederamu seksualiniu elgesiu australų aktorius pasitraukė iš populiaraus miuziklo

ELTA2018.01.08 15:19

Australų aktorius Craigas McLachlanas paliko miuziklą „Šiurpusis Rokio šou“ („The Rocky Horror Picture Show“) po to, kai kelios kolegės jam pareiškė įtarimus dėl nederamo elgesio ir seksualinio priekabiavimo.

Pripažinimą pelnęs aktorius nebevaidins sceninėje miuziklo versijoje, informavo šou prodiusuojanti bendrovė „Gordon Frost Organisation“ (GFO). Ji rengė tiek 2014 metais vykusį miuziklo turą, tiek naująjį 2018-ųjų metų sezoną, kuris Naujųjų metų naktį prasidėjo Adelaidės mieste.

Mažiausiai trys miuzikle vaidinančios aktorės kaltino buvusią televizijos serialo „Kaimynai“ („Neighbours“) žvaigždę per 2014-ųjų turą nederamai lietus intymias jų kūno vietas, graibius krūtis ar užsiėmus ekshibicionizmu, pranešė transliuotojas ABC.

Miuziklo prodiuseriai teigė, kad išgirdę apie šiuos įtarimus C. McLachlanui buvo šokiruoti.

Reaguodami į tai, jie, kaip teigia, pasikalbėjo su aktoriumi ir abipusiu susitarimu nusprendė, kad toliau vaidinti miuzikle jam nederėtų.

Tirti aktoriui mestus įtarimus ėmėsi policija.

Tuo metu pats 52-ejų C. McLachlanas savo kolegių teiginius vadina nepagrįstais.

„Jei atvirai, atrodo, kad tai – paprasčiausi išsigalvojimai. Galbūt taip elgiamasi iš finansinių paskatų, o gal norint išgarsėti“, – televizijoje ABC svarstė aktorius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.