Naujienų srautas

Kultūra2017.12.15 12:17

Niujorko policija atlieka tyrimą dėl repo magnato R. Simmonso

BNS 2017.12.15 12:17

Niujorko policija (NYPD) tiria kelių moterų pareiškimus, kad hiphopo magnatas Russellas Simmonsas jas išžagino arba lytiškai išnaudojo, ketvirtadienį naujienų agentūrai AFP sakė policijos atstovas.

„NYPD gavo informacijos dėl įtarimų, susijusių su Russellu Simmonsu ... ir mūsų detektyvai tikrina šią informaciją“, – sakė seržantas Brendanas Ryanas.

Trečiadienį laikraštis „The New York Times“ išspausdino trijų moterų, tvirtinančių, kad 60 metų hiphopo legenda jas 1988 metais išžagino, pasakojimus.

R. Simmonsas – įtakinga figūra, vienas įrašų studijos „Def Jam Recordings“ įkūrėjų – kaltinimus išžaginimu paneigė ir išreiškė paramą augančiam moterų judėjimui prieš priekabiaujančius vyrus. Jis taip pat paneigė du kitus kaltinimus, kurie buvo paviešinti lapkričio mėnesį.

Režisieriaus Sidney Lumeto duktė Jenny Lumet teigė, kad R. Simmonsas ją 1991 metais išžagino, o buvusi manekenė Claussen Khalighi sakė tai pačiais metais patyrusi jo seksualinį užpuolimą.

Nors R. Simmonsas tvirtina esąs nekaltas, lapkričio pabaigoje jis pasitraukė iš savo verslo imperijos.

R. Simmonsas ir kolega prodiuseris Rickas Rubinas, 9-ame dešimtmetyje įsteigę „Def Jam Recordings“, padėjo pristatyti hiphopą plačiajai JAV auditorijai. Su šia įrašų studija dirbo tokie atlikėjai kaip „Beastie Boys“, LL Cool J ir „Public Enemy“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi