Naujienų srautas

Kultūra2017.12.11 09:35

Rokeris J. Homme`as atsiprašė už spyrį fotografei į veidą

BNS 2017.12.11 09:35

JAV roko grupės „Queens of the Stone Age“ lyderis Joshas Homme`as sekmadienį atsiprašė už spyrį fotografei, tvirtinančiai, kad ji dėl to praleido naktį ligoninėje.

Roko gitaristas ir vokalistas buvo nufilmuotas spiriantis į veidą fotografei, stovėjusiai apačioje prie scenos per šeštadienį surengtą koncertą Los Andžele, vykstant radijo stoties KROQ kasmetiniam festivaliui.

Chelsea Lauren, agentūros „Shutterstock“ fotografė, sakė praleidusi naktį ligoninės priimamajame, o sekmadienį tebesiskundė kaklo skausmais ir pykinimu. Jos veidas ties jos antakiu buvo nubrozdintas.

„Bet koks užpuolimas nėra gerai, nesvarbu, kokia priežastis“, – parašė ji socialiniame tinkle „Instagram“.

Ji spėjo, kad J. Homme`as galėjo būti apsvaigęs narkotikų ar alkoholio, ir paskelbė kitą nuotrauką, kurioje J. Homme`as scenoje dūręs sau į kaktą, šypsosi kraujui varvant jam per veidą.

„Buvau ten, kur man buvo leidžiama būti, nepažeidžiau jokių taisyklių. Paprasčiausiai bandžiau dirbti savo darbą“, – rašė Ch. Lauren.

J. Homme`as atsiprašė ir pavadino incidentą nelaimingu atsitikimu. Jis sakė, kad buvo „užsimiršęs atlikdamas“ numerį ir kad taip pat spardė įrangą.

„Niekada tyčia nenuskriausčiau nieko, dirbančio mūsų šou ar atėjusio į juos. Tikiuosi, kad Chelsea priims mano nuoširdų atsiprašymą“, – socialiniame tinkle „Twitter“ parašė jis.

Jo paaiškinimas išprovokavo neigiamą reakciją socialiniuose tinkluose; kai kas ragino pateikti jam kaltinimus.

J. Homme`as padėjo įkurti grupes „Queens of the Stone Age“ ir „Eagles of Death Metal“, nors jo nebuvo Paryžiuje, kai pastarosios grupės koncertą 2015 metais atakavo „Islamo valstybės“ šalininkai.

Dykumoje Kalifornijos pietryčiuose gyvenantis J. Homme`as taip pat yra produktyvus prodiuseris ir padėjo pankroko legendai Iggy Popui įrašyti naujausią albumą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi