Naujienų srautas

Kultūra2017.12.08 11:14

„Labas rytas, Lietuva“ apsilankę literatūriniai personažai pakvietė į festivalį vaikams

Savaitgalį startuos pirmas vaikams ir paaugliams skirtas literatūros festivalis „Vaikų Kalėdų sala“, į kurį laidoje „Labas rytas, Lietuva“ pakvietė trys literatūriniai personažai. Festivalis šį šeštadienį ir sekmadienį organizuojamas Vilniaus mokytojų namų erdvėse (Vilniaus g. 39), rašoma pranešime spaudai.

Lankytojų laukia dvi dienas veiksianti vaikų ir paauglių knygų mugė, kurioje dalyvaus leidyklos „Nieko Rimto“, „Dvi Tylos“, „Aukso žuvys“, „Žalias kalnas“, „Tyto alba“, „Alma littera“, „Tikra knyga“, „MO muziejus“, „Dominicus.lt“, VšĮ „Pamėginčius“, „Juodas šuo“, „Jonas ir Jokūbas“ bei „Debesų ganyklos“.

Literatūros kūrėjams, specialistams, mokytojams, bibliotekininkams bei tėveliams – organizuojama Vaikų knygos konferencija, o iki 15 metų amžiaus dalyviai su šeimomis bus kviečiami į literatūros istorijų įkvėptą renginių programą.

Visi festivalio renginiai nemokami, tačiau į kai kuriuos reikalinga išankstinė registracija. Renginio programa ir registracija – čia. O daugiau apie festivalį bei kas tie trys personažai sužinosite laidos įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi