Naujienų srautas

Kultūra2017.12.07 11:41

„Metų knygos rinkimai“: kaip nuobodžiame pasaulyje surasti idealą?

Rašytoja Ilona Ežerinytė „Metų knygos rinkimuose“ dalyvauja su knyga paaugliams „Sutikti eidą“. Tai knyga apie paauglę, ieškančią idealo, jos manymu, nuobodžiame pasaulyje.

Algė kavinėje sutinka moterį, užsisakančią du puodelius kavos, iš kurių vieną vis kažkam palieka. Iš tos moters paauglė sužino apie galimybę pasikviesti draugą iš tarpinio pasaulio.

„Algė yra gyvenimo stebėtoja. Ir tas gyvenimas, kurį jį mato, jai yra kažkoks nuobodus, jam reikia kažkokių ypatingų detalių. Algė yra linkusi realybę perkurti. Tas pats yra ir su žmonėmis.

Vaikinukai, kuriuos ji sutinka, yra paprasti ydingi paaugliai, o jai norisi kažkokio idealo. Ir kai atsiranda galimybė tą idealą sutikti, aišku, ji tos galimybės neatsisako“, – savo knygos heroję pristato rašytoja.

Daugiau apie knygą – vaikų literatūros kritiko Kęstučio Urbos ir rašytojos I. Ežerinytės pokalbio įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi