Kultūra

2017.12.06 11:08

Knyga „Lyderiai“: 16 Lietuvą garsinančių žmonių istorijų

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2017.12.06 11:08

Prieš trejus metus lyderystės projektas „Go Foward“ sutraukė žinomus žmones į tarptautinę konferenciją. O šiemet įtakingų žmonių, lyderių istorijos sugulė į knygą. „Lyderiai“ – tai knyga, kurioje skaitytojai ras 16 istorijų nuo verslo iki meno, nuo Lietuvos prezidentės iki biochemijos profesoriaus Virginijaus Šikšnio.

„Tai yra žmonės, kurie šiandien kuria istoriją, daro įtaką versle, turi įtaką ekonomikai, politikai“, – sako knygos autorė Jurga Tapinienė.

„Taip pat šioje knygoje rasite žmonių, kurie garsina Lietuvą, istorijas. Tai Violeta Urmanavičiūtė-Urmana, Mirga Gražinytė-Tyla. Kuo žmogus yra kuklesnis, tuo mažiau jis įsivaizduoja, kad veikia kažką ypač svarbaus“, – prideda Laisvė Radzevičienė.

„Edita Mildažytė gerai pasakė, kad lyderiu gimstama. Nors verslo lyderiai turbūt ginčytųsi, kad lyderiu tampama. Man atrodo, kad kiekvieną iš jų vienija begalinis užsispyrimas ir darbštumas, nesvarbu, ar tai meno ar verslo žmogus – jie dirba labai daug. Jie dirba tiek daug, kad sunku įsivaizduoti“, – sako viena organizatorių J. Tapinienė.

Ji lyderius apibūdina kaip žmones, kurie labai mėgsta pokyčius, gerai jaučiasi iššūkių metu. „Man taip pat patiko mintis iš Violetos Urmanos interviu, kad kiekviena diena yra egzaminas, reikia išmokti kažką naujo, reikia įrodyti kitiems, kad dirbi ir gali pasiekti daugiau ir padaryti plačiau, įspūdingiau. Tai reiškia, kad tie žmonės [lyderiai] sau kelia labai didelius reikalavimus“, – sako J. Tapinienė.

Išsamiau apie knygą – įrašą

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt