Kultūra

2017.12.05 12:25

„Kortų namelis“ toliau bus kuriamas be K. Spacey

ELTA2017.12.05 12:25

Populiarus serialas „Kortų namelis“ („House of Cards“) bus tęsiamas – tiesa, be seksualiniu priekabiavimu kaltinamo aktoriaus Kevino Spacey. Pirmadienį šaltiniai paskelbė, kad kompanija „Netflix“ nuo kitų metų pradžios baigs filmuoti paskutinį serialo sezoną.

„Kortų namelio“ finalas koncentruosis į heroję Kerę Andervud, kurią įkūnija Robin Wright. Ši seriale vaidino K. Spacey herojaus, Amerikos prezidento Fransio Andervudo, žmoną. Paskutinįjį sezoną sudarys tik aštuonios serijos. Ankstesniuose sezonuose buvo sukurta po 13 serijų.

Reaguodama į kaltinimus „Oskaro“ laureatui, „Netflix“ kompanija spalį laikinai sustabdė politinio trilerio filmavimą. Vėliau ji paskelbė nutraukianti bet kokį bendradarbiavimą su 58 metų aktoriumi.

K. Spacey, be kita ko, buvęs jo mokinys apkaltino mėginimu jį išprievartauti. Jam tebuvo 15-a, kai jis buvo užpultas seksualiniais tikslais, pasakojo vyras. Aktorius Anthony Rappas taip pat pareiškė, kad 1986-aisiais prie jo viename vakarėlyje seksualiai priekabiavo K. Spacey. Jam tada buvo 14-a.

Pasakojama, kad ir „Kortų namelio“ filmavimo aikštelėje K. Spacey neslėpė savo potraukio jauniems vyrukams. Dėl to per filmavimą tvyrojo „apnuodyta atmosfera“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt