Kultūra

2017.12.02 10:16

L. Somovas ir Jazzu nusprendė – suka skirtingais keliais

DELFI.lt2017.12.02 10:16

Ilgus metus kartu dirbęs Leono Somovo ir Justės Arlauskaitės-Jazzu duetas skiriasi, kitų metų pradžioje jiedu surengs paskutinius koncertus ir atsisveikins su gerbėjais po 12 metų.

„Nedarėme spontaniško sprendimo, ilgai apie tai šnekėjome ir tiesiog taip susidėliojo aplinkybės, – apie sprendimą skirtis kalbėjo Justė Arlauskaitė. – Man atsivėrė keliai į Londoną, Leonas dirba su Švedija, nebeliko mūsų branduolio, pradėjome išsisemti. Taip būna gyvenime, bet kokiuose santykiuose. Dviejų žmonių sinergija yra toks dalykas.“

Šiuo metu jų duetas gali džiaugtis svaiginančiu populiarumu, tačiau, anot Justės, jie ir norėjo išeiti būdami populiarūs ir mylimi, o ne išsisėmę ir spėję atsibosti.

Leonas ir Justė į skirtingas puses suko jau ir po vasaros pabaigoje nuskambėjusio koncerto, tačiau tąkart jie tikino norintys tik skirti laiko savo asmeniniams, o ne dueto darbams.

Jazzu vis dažnesnė viešnia Londone, kur toliau dirba muzikinėje srityje, o Leonas darbuojasi Lietuvoje, taip pat yra projekto „Lietuvos balsas“ mokytojas, daug dirba su švedais.

Leono ir Justės duetas gerbėjams dainas dovanojo 12 metų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.