Kultūra

2017.12.01 16:29

LRT laidos dalyviams susikaupti nepavyko: „Policijos akademijos“ žvaigždė nenustygo vietoje

Gruodžio 2–3 dienomis Vilniuje vyks pirmasis populiariosios kultūros renginys „Comic Con Baltics“. Visiems renginio dalyviams veiklų bus tikrai daug, tačiau vieno dalyko organizatoriai pataria jokiu būdu nepraleisti – konferencijoje dalyvaus tūkstančio balsų savininku vadinamas Michaelas Winslow, kuris daugeliui puikiai atsimenamas iš populiaraus serialo „Policijos akademija“. Penktadienį jis viešėjo laidoje „Labas rytas, Lietuva“. 

Seržantą Džounsą, kuris sugebėdavo imituoti bet kokį garsą ir darydavo tai be galo juokingai, vaidinęs M. Winslow iki šios dienos uždirba mėgdžiodamas įvairiausius garsus.

Konferencijos organizatorius Vainius Eiva atkreipia dėmesį, kad „Policijos akademijos“ žvaigždė yra labai universalus ir pasižymėjęs ne vienoje srityje.

„Michealas yra unikalus komikas ir žaidimų kūrėjas, garso kūrinių kūrėjas – jis kuria muziką, leidžia albumus, žodžiu, tai labai universali asmenybė, kuri yra be galo įdomi“, – sako V. Eiva.

Laidoje viešėjęs komikas išdavė, kad „Policijos akademijos“ kūrėjai nesnaudžia ir kitais metais planuoja išleisti naujausią filmo dalį.  

Garsų meistras užsiminė, kad renginys Lietuvoje bus fantastiškas, tačiau nedaugžodžiavo – pokalbis vis pavirsdavo į savotišką pasirodymą: didžiąją laiko dalį žiūrovai ir laidos dalyviai turėjo galimybę stebėti vietoje nenustygstančio komiko šou, kupiną meistriškai atkuriamų garsų – nuo rytinio žadintuvo, valymo įrenginių, šuns lojimo ir kt.

Daugiau apie tai – įraše.