Naujienų srautas

Kultūra2017.11.22 10:26

Plinta nauja mada: žinomi žmonės įskaito knygas

LRT.lt 2017.11.22 10:26

„Facebook“ tinkle šią savaitę ėmė plisti nauja akcija „Dovanoju knygą“ – žinomi žmonės tiesioginio vaizdo įrašo metu balsu skaito knygas, teigiama pranešime spaudai.

Vaikams skirtos knygos „Vabalų berniukas“ ištrauką skaitė Beata Nicholson, Juliano Barneso romaną „Laiko triukšmas“ savo draugams įgarsino Paulius Ambrazevičius, su „Džiaugsmo knyga“ prie akcijos jau prisidėjo ir populiarus „Facebook“ personažas Geležinė lapė. Knygų ištraukas perskaityti ketina ir daugiau žinomų žmonių.

Kviečiame prisidėti prie akcijos ir savo „Facebook" paskyroje perskaityti knygą. Pakvieskite ir  draugus įgarsinti knygas.

Žinomi Lietuvos žmonės savo sukurtuose vaizdo įrašuose skaityti knygas ėmėsi ne tik dėl pramogos – taip jie prisideda prie kilnaus tikslo. Leidykla „Baltos lankos” paskelbė akciją „Dovanoju knygą" ir pakvietė vieni kitiems dovanoti ne tik popierines knygas, bet pasirūpinti ir tais, kurie jų skaityti negali – aklaisiais ir silpnaregiais. Leidykla drauge su Lietuvos aklųjų biblioteka (LAB) kviečia visus norinčius ir galinčius įgarsinti knygas – taip dovanosite galimybę ir turintiems regėjimo negalią mėgautis literatūra!

Beata Nicholson skaito M. G. Leonard knygos „Vabalų berniukas“ ištrauką:

Lietuvos aklųjų biblioteka turi paramos gavėjo statusą, tad prie jos veiklos tobulinimo galima prisidėti ir finansiškai. LAB rekvizitai: Skroblų g. 10, Vilnius, įm. kodas 190758323, sąskaita LT87 7044 0600 0035 9954 SEB banke

Norintys įgarsinti knygas gali kreiptis į vyriausiąją įgarsinimo produktų koordinatorę Alisą Žarkovą: +370 5 216 3418, a.zarkova@labiblioteka.lt

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi