Kultūra

2017.11.20 13:28

„Saulės kliošo“ būgnininkas rytais dirba vaikų chirurgu

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2017.11.20 13:28

Grupės „Saulės kliošas“ būgnininkas Laurynas Šarkinas gyvena tarsi dvigubą gyvenimą. Rytais jis – medikas, vakarais ir savaitgaliais – muzikantas.

Pastaruosius 12 metų „Saulės kliošo“ būgnininkas L. Šarkinas skuba Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų koridoriais. Čia jis dirba vaikų chirurgu, studijuoja plastinės chirurgijos rezidentūrą, negana to, darbą ligoninėje derina su karjera scenoje.

„Medicina, be abejo, yra labai atsakinga, dėl to pavadinti to hobiu negali. Visur ir visada stengiuosi viską padaryti maksimaliai gerai, taip, kaip aš įsivaizduoju, kaip matau, ir taip, kaip man pavyksta. Tą patį stengiuosi viską daryti gerai, visur – ir medicinoj, ir muzikoj, ir viską, ką darau gyvenime“, – patikina vyras.

„Be muzikos – neištverčiau“, – sako Laurynas, nors spėja suktis ir Vaikų chirurgijos skyriuje, ir mokosi plastinės chirurgijos, bet nepamiršta būgnų lazdelių. Ne paslaptis, kad medikų darbas – varginantis ir ne visada dermai įvertintas, todėl kartais reikia ieškoti vidinės motyvacijos.

Apie tai, kaip nesudėtinga paklysti tarp pomėgio ir karjeros, pasakoja Gabrielė Kloniūnaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.