Kultūra

2017.10.26 15:59

Į Vilnių grįžtantis B. Clementine`as žada surengti unikalų koncertą

LRT.lt2017.10.26 15:59

Benjaminas Clementine‘as lapkričio 15 d. Vilniuje koncertuos jau antrą kartą. Pernai jis čia pristatė savo debiutinį albumą. 11-os kūrinių albumas „At Least For Now“ jam pelnė ne tik pagarbą ir šlovę, bet ir prestižinį „Mercury“ apdovanojimą. Šis albumas įsimintinai buvo sutiktas ir Lietuvoje, rašoma organizatorių pranešime spaudai. 

Su Nina Simone, Davidu Bowie ir Antony Hegarty lyginamas britų muzikos atlikėjas Vilnių atsiveža visiškai naują šou ir unikalų spektaklį. Jau žinoma ir aišku, kad scenoje be jo ir muzikantų bus dar 20 manekenų. B. Clementine‘as ir jį lydinti dviejų muzikantų kompanija ‚Compensa‘ koncertų salėje pristatys naują albumą „I Tell A Fly“. Jis pasirodė rugsėjo pabaigoje ir vadinamas avangardine roko opera. 

Nors B. Clementine`o muzika ir tekstai pasižymi ypatinga gelme ir dramatiškumu, jo asmeniniame gyvenime jau senokai skamba džiugios melodijos. 28-erių kompozitorius prieš metus susipažino su kita britų atlikėja ir kūrėja, 22-ejų Flo Morrissey. Taip muzika ir mada suvedė dar vieną porą talentų ir muziką mylinčių žmonių. 

Benjamin Clementine – Phantom Of Aleppoville

Dabar jiedu jau vadinami mėgstamiausia Londono pramogų pasaulio pora. O pora netrukus taps tikra šeima: „Instagram“ paskyroje Flo paskelbė savo nuotrauką su prierašu „Auginu džiaugsmą“ ir 1904 m. G. Klimto piešinį pavadinimu „Nėščioji ir vyras“. 

Vienintelis B. Clementine‘o pasirodymas Baltijos šalyse šiais metais įvyks lapkričio 15 d. „Compensa“ koncertų salėje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.