Kultūra

2017.10.20 19:11

Smuiko virtuozas D. Garrettas ruošiasi sužavėti lietuvius

LRT.lt2017.10.20 19:11

Po stulbinamos sėkmės, kurios sulaukė pirmoji turo „Explosive Live!“ dalis, gruodžio 7 d. garsus smuikininkas Davidas Garrettas surengs savo pasirodymą Vilniuje. Norėdamas prisijaukinti Lietuvos publiką, smuikininkas ketvirtadienį parai atvyko į Vilnių. 

Iš oro uosto atlikėjas nuskubėjo į viešbutį sostinės centre. Kartu su atlikėju atskrido ir keli jo komandos nariai. Vos atskridęs smuiko virtuozas tikino norintis šiek tiek pailsėti viešbutyje, tačiau neatmetė galimybės pasigrožėti vakarinio Vilniaus panorama ne tik pro viešbučio langą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Lietuvos sostinėje D. Garretto laukia intensyvus penktadienis, nes į Vilnių jis atskrido norėdamas geriau susipažinti su šalies publika, kuriai koncertuos, ir papasakoti apie save. Viešnagės metu D. Garrettas planuoja ne tik atiduoti duoklę žiniasklaidai, pasivaikščioti po rudens spalvų išmargintą Vilnių, bet ir apsilankyti „Siemens“ arenoje, kur po kiek mažiau nei dviejų mėnesių vyks jo koncertas.

Į Vilnių atlikėjas atskrido iš Rygos, kur taip pat susipažino su jo koncerto nekantriai laukiančia publika. Lietuvoje D. Garrettas viešės parą. Iš Vilniaus atlikėjas išskris ruoštis pasaulinio turo „Explosive Live!“ koncertams.

Gruodžio pradžioje pasaulinės šlovės sulaukęs atlikėjas pirmą kartą koncertuos Baltijos šalyse ir pristatys programą, kurioje susijungia visuomet populiari klasika, energingasis rokas ir visų mėgstama popmuzika. Su būriu talentingų muzikantų keliaujantis smuikininkas atliks klasikinės muzikos ir savo kūrybos kompozicijos, taip pat žiūrovų itin mėgstamus hitus, tokius kaip Prince „Purple Rain“, „Coldplay“ „Viva La Vida“, „Guns N‘Roses“ „November Rain“ ir kt.

Išsamiau – laidos „Labas rytas, Lietuva“ įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.