Kultūra

2017.10.19 08:56

5 priežastys būti konferencijoje BOLD

LRT.lt2017.10.19 08:56

Kūrybiškumo ir inovacijų konferencija BOLD – jau antradienį, primenama pranešime spaudai. Ko tikėtis šiame renginyje? Renginio organizatorių komanda dėsto 5 esminius argumentus.

1. Konferencijos pranešėjai – pasaulinės žvaigždės

Nebuvote „Kanų liūtų“ kūrybiškumo konferencijoje Kanuose? „Kanų liūtų“ žvaigždės atkeliauja pas jus.

Anselmo Ramosas, agentūros DAVID kūrybos vadovas, kuris yra laimėjęs 195 „Kanų liūtus“.

Claire Miller, komunikacijos strategijų ekspertė, kurios tinklui priklausanti agentūra „McCann“ sukūrė svarbiausią šių metų kampaniją „Fearless Girl“ ir laimėjo 18 „Kanų liūtų“.

Kenas Segallas, kuris 12 metų dirbo su Steve`u Jobsu ir kompanija „Apple“. Tai jis davė pavadinimą „iMac“ ir sukūrė ikoniškąją „Think different“ kampaniją.

Dave`as Trottas, kūrybos maištininkas ir reklamos legenda, apdovanotas D&AD apdovanojimu už viso gyvenimo nuopelnus reklamai.

Markas Jaenschas, ekspertas iš „Berlin School of Creative Leadership“, kurioje mokosi tokių kompanijų kaip „Google“ ir „Apple“ vadovai.

Juliet Mann, ilgametė CNN Marketplace Europe korespondentė, moderuos visą konferenciją.

2. Ne tik įkvėpimas, bet ir konkrečios įžvalgos bei patarimai

Konferencijos programa ir pranešimų temos sudėliotos taip, kad gautumėte ne tik įkvėpimo, bet ir konkrečių įžvalgų, kaip kurti kūrybiškai ir efektyviai.

Pasaulinio lygio kampanijas įgyvendinę pranešėjai dalysis tiek savo patirtimi, tiek fundamentaliomis įžvalgomis. O galiausiai kalbėsime apie tai, kokie vadybos principai kūrybinį mąstymą skatina organizacijos viduje.

3. Čia bus visos pagrindinės Lietuvos agentūros bei prekės ženklai

Konferencijoje neabejotinai sutiksite tiek savo partnerius ir klientus, tiek kitus reklamos ir komunikacijos profesionalus bei verslo lyderius. Pertraukų metu galėsite aptarti ne tik pranešimų turinį – neabejojame, kad čia gims ir naujos jūsų idėjos bei partnerystės.

4. Išskirtinė renginio vieta – Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras

Iki šiol jokia konferencija Lietuvoje dar nebuvo surengta tokioje didingoje aplinkoje. Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro salė užtikrins geriausią konferencinę patirtį, o bendrosios erdvės leis įsitikini: kūrybiškumas sujungia išties netikėtus dalykus

5. Mėgausitės „Geriausiomis KANŲ LIŪTŲ reklamomis“

Tą pačią dieną, spalio 24-ąją, visos Lietuvos kino teatruose vyks ir „Geriausių KANŲ LIŪTŲ reklamų“ seansai. BOLD konferencijos svečiai „Kanų liūtais“ apdovanotomis reklamomis galės patogiai mėgautis teatro salėje, pasibaigus konferencijos pranešimų daliai.

Kūrybiškumo ir inovacijų konferencija BOLD – jau spalio 24-ąją Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Bilietus galima įsigyti konferencijos tinklapyje www.bold.lt

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.