Kultūra

2017.09.30 09:24

Kultūros ministerija aiškinsis gyventojų nuomonę apie vadovybės darbą

BNS 2017.09.30 09:24

Kultūros ministerija ketina užsakyti apklausas, siekdama išsiaiškinti gyventojų nuomonę ne tik apie ministerijos, bet ir apie jos vadovų darbo kokybę.

Skelbime nurodoma, kad iš viso ketinama užsakyti 12 apklausų, kiekvienoje jų turėtų būti apklausta mažiausiai tūkstantis gyventojų.

„Apklausų tikslas – sekti, kaip ministerijos veikla vertinama visuomenėje. Numatomi klausimai apie teisėkūrą, taip pat kultūros padėtį regionuose, kultūros renginių lankymą. Norint nustatyti ministerijos veiklos vertinimą, planuojama klausti ir apie ministerijos vadovybės darbo kokybės vertinimą“, – atsakyme BNS nurodė ministerija.

Kartu ministerija informuoja, kad kol kas paslaugų įsigyti nepavyko, nes nė vienas tiekėjas nepasiūlė apklausų atlikti už mažiau nei 10 tūkst. eurų – maksimalią planuojamą sumą.

Pažymima, kad be nuolatinių kas mėnesį pateikiamų klausimų, kurie leistų įvertinti nuomonių pokytį, ketinama pateikti ir kitus klausimus dėl kultūros politikos srities.

Kultūros ministerijai vadovauja ministrė Liana Ruokytė-Jonsson, viceministrai Gintautė Žemaitytė, Renaldas Augustinavičius, Gytis Andrulionis, ministerijos kancleris Laimonas Ubavičius.