Kultūra

2017.10.01 19:27

G. Savickas: pagaliau išsipildys didžiausia mano svajonė

LRT TELEVIZIJOS laida „Stilius“, LRT.lt2017.10.01 19:27

„Reikia praalkti ir pašalti. Ir negali vien tortų valgyti pirtyje“, – tiesiai rėžia populiarus aktorius Giedrius Savickas, iš esmės keičiantis savo gyvenseną. Lepinamas žiūrovų dėmesio, bet neišlepęs, jis šiandien mieliau leidžia laiką vienumoje nei bohemiškoje aplinkoje. Prieš kelerius metus triukšmingą Vilnių išsikeitęs į sodybą prie Neries, šį rudenį jis jau grįžta, – mat jo laukia vestuvės. 

„Tikrai nesu tas žmogus, kuris visą laiką tik dirba. Aš mėgstu pagulėti, net labai. Kai užplūsta ta tinginystė, man visai smagu, nes tuo metu gali labai daug visko apmąstyti. Bet darbo nevengiu, neatsisakau. Kartais norisi atsakyti, bet pagalvoju, o kodėl – juk nežinia, kiek čia jo dar bus.

Bet pabimbinėti ir patinginiauti aš tikrai mėgstu. Visą laiką galvoju, kaip norėčiau nuvažiuoti kur nors ir pragulėti visą savaitę. Neišeina – nieko tokio, bet turėti tą mintį – smagu. O dirbti įdomų darbą su įdomiais žmonėmis man labai patinka. Svarbiausia darbe man yra žmonės“, – atvirauja aktorius.

G. Savickas džiaugiasi, jog pasirinkta profesija leidžia ne tik pabuvoti garsiausiose pasaulio scenose, bet ir sveikintis su tokiais grandais kaip Juozas Budraitis – tarsi būtų išsipildęs gyvenimas, apie kurį anksčiau tik skaitydavo knygose.

„Gal nebėra to bohemiško gyvenimo, kur „Neringoje“ iki ryto geriama kava, vyksta pašnekesiai. Jie buvo, tikrai, ir jie buvo labai smagūs. Labai džiaugiuosi šiuo etapu. Ir džiaugiuosi sutiktais žmonėmis“, – tikina aktorius.

Šį rudenį vestuves planuojantis G. Savickas tikina, jog tai – jo didžiausios svajonės išsipildymas.

„Pagaliau išsipildys ne tik mano, bet ir gero linkinčių artimųjų, draugų, mamos svajonė. Žinoma, didžiausia mano svajonė. Gal net ne svajonė – pareiga. Santuoka – tas dalykas, kuris gyvenime turi įvykti. Vaikai ir šeima yra tai, ant ko mes visi laikomės, nuo to viskas prasideda. Visos problemos vyksta dėl to, kad šeimoje kažkas yra negerai. Sukurti šeimą galima greitai, bet po tos bažnyčios ir laikytis to, ką prižadėjai, – tai yra sunkiausia. Tai ir yra šeima“, – įsitikinęs aktorius.

Visas pokalbis – vaizdo įraše.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.