Naujienų srautas

Kultūra2017.09.24 10:03

Kultūros ministerija ieško Kauno dramos teatro vadovo

ELTA 2017.09.24 10:03

Kultūros ministerija paskelbė konkursą eiti Nacionalinio Kauno dramos teatro generalinio direktoriaus pareigas.

Iš kandidato reikalaujama turėti aukštąjį išsilavinimą, ne mažesnę nei penkerių metų vadovaujamo darbo patirtį, mokėti užsienio kalbą.

Pretendentai turi pateikti teatro penkerių metų perspektyvinės veiklos programą, joje įvertinti teatro veiklą ir pateikti viziją apie grįstą kūrybinę veiklą, kūrinių sklaidą, kultūrines edukacines veiklas, planuojamas rinkodaros veiklas, infrastruktūros ir žmogiškųjų išteklių valdymą, finansinių išteklių valdymą, numatomas įstaigos vadybos bei veiklos naujoves ir pokyčius, taip pat kitą pretendento nuožiūra svarbią informaciją.

Nuo 2008 metų teatrui vadovauja aktorius Egidijus Stancikas. Jis BNS sakė dalyvaujantis paskelbtame vadovo konkurse.

„Esame dar kalno viduryje: labai daug padaryta, bet tai, ką esame su komanda susiplanavę, kokias vizijas esame pradėję įgyvendinti, norisi pamatyti kalno viršūnę“, – kalbėjo jis.

Pernai baigta dvylika metų trukusi Kauno dramos teatro rekonstrukcija, iš viso kainavusi 18,5 mln. eurų. Pasa E. Stanciko, sutvarkius techninę pusę ir užtikrinus, kad theatro erdvės būtų tinkamos kūrybai, norisi išnaudoti kūrybinį šių erdvių potencialą.

„Turime išsikėlę labai ambicingus iššūkius, kad būtume ne tik Lietuvoje, bet ir artimajame užsienyje, ir Europoje toks teatras, su kuriuo visi norėtų įgyvendinti savo kūrybinius projektus“, – sakė dabartinis teatro vadovas.

Teatro direktoriaus konkursas vyksta iki spalio 27 dienos.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi