Naujienų srautas

Kultūra2017.09.08 13:59

Knygų mylėtojus kviečia trečiasis „Skaitymo festivalis“

Rugsėjo 8-ąją, Tarptautinę raštingumo dieną, prasideda pamažu jau tradicija tampantis „Skaitymo festivalis“. Trejus metus iš eilės knygų mylėtojus suburianti šventė kvies į skaitymo malonumą pažvelgti nauju kampu ir knygos atsivertimą sies su sportiniu azartu, teigiama pranešime žiniasklaidai.

Kiekvienas festivalio dalyvis bus kviečiamas knygų skaitymą tapatinti su sportu, kai atsivertęs ilgą romaną mėgins įveikti maratoną, žvilgtelėjęs į filosofinės knygos platybes bandys išmokti nardyti, o išvydęs eilėraštį sutelks dėmesį į sprinto finišo liniją.

„Jaunimas daug dėmesio skiria savo išvaizdai, lanko sporto klubus, bėgioja ir renkasi kokybišką maistą. Biblioteka prisideda prie šio požiūrio ir primena, kad palaikyti gerą formą reikia visapusiškai – pasirūpinti ne tik gera fizine, bet kartu ir emocine forma. Šių metų „Skaitymo festivalį“ siedami su sportu norime atkreipti dėmesį į tai, kad po visų pratimų sporto salėje žmogui taip pat reikia skirti laiko ir proto mankštoms bei vaizduotės treniruotėms“, – komentuoja „Skaitymo festivalio“ organizatorė Toma Katinaitė.

Daugiau apie tai – įraše.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi