Kultūra

2017.09.08 09:39

Po šešerių metų pertraukos G. Paškevičius pristato naują dainą

LRT.lt2017.09.08 09:39

Likus vos savaitei iki Gyčio Paškevičiaus koncertinio turo „Akimirka. Gyvenimas. Istorija“ pradžios Klaipėdoje, atlikėjas oficialiai pristato savo naują dainą. Kalbėdamas apie šešerius metus trukusią tylą muzikinėje kūryboje, G. Paškevičius tikina, kad šie metai prasidėjo su griausmu.

„Kūrybinis procesas, repeticijos, naujo albumo leidyba, koncertinio turo organizavimas – viskas virte virė. O naujos dainos – tai šešerių metų darbo rezultatas. Dažnai sulaukiu komentarų, kodėl tokia ilga pertrauka, bet tam yra paprastas atsakymas – į didžiąsias arenas žengiu tada, kai turiu ką parodyti“, - sako G. Paškevičius.

Muzikantas tikina, kad jaučia beprotišką jaudulį dėl dviejų dalykų: gerbėjų reakcijos į naują pirmą dainą „Be jūsų“ bei viso albumo „Akimirka. Gyvenimas. Istorija“ vertinimo ir žengimo į pirmąją koncertinio turo areną Klaipėdoje.

„Galiu valandų valandas kuistis studijoje, repetuoti, kurti naujus „gabalus“, bet kai reikia išeiti į sceną, pajaučiu baimę. Čia tik dabar juokiuosi, kai ateis rugsėjo 15-oji, tai tikrai kojos iš jaudulio virpės. Na, o kitas dalykas – tai žmonių reakcija į pirmą naują dainą, albumą. Kuriu ne sau, o žmonėms, todėl jų „patinka“ ar „nepatinka“ man labai svarbu“, - atvirai pasakojasi G. Paškevičius.

Pirmoji atlikėjo G. Paškevičiaus daina „Be jūsų“ iš naujojo albumo „Akimirka. Gyvenimas. Istorija“ – tai prasmingų žodžių ir užburiančios melodijos derinys. Pasak atlikėjo, dainos vizualizacija – paprasta ir aiški, o pagrindinė priežastis, kodėl buvo pasirinktas toks formatas – tai, kad žmonės greičiau įsimintų dainos žodžius ir jau per pirmąjį koncertą galėtų ją dainuoti kartu su atlikėju.

Gytis Paškevičius koncertinį turą pradės vėjuotoje Klaipėdoje rugsėjo 15 d. Rugsėjo 22 d. savo nuoširdumu ir neišblėstančia šypsena dainininkas užburs gimtojo Šiaulių miesto gyventojus. Visiems žinomas ir naujas dainas vilniečiai kartu su Gyčiu dainuos rugsėjo 29 d. Lietuvos sostinėje. Na, o spalio 6 d. Gytis Paškevičius koncertinį turą vainikuos Lietuvos krepšinio širdyje – Kaune, kur nuskambės paskutiniai, bet patys įsimintiniausi ir nuoširdžiausi koncertinio turo akordai.

G. Paškevičiaus grupė, prisidėjusi prie naujo albumo „Akimirka. Gyvenimas. Istorija“ įrašymo: Dainius Pulauskas – klavišiniai, Raimondas Dauginas – klavišiniai, Tomas Varnagiris – gitara, Tadas Žukauskas – bosinė gitara, Linas Būda – mušamieji, Arkadijus Gotesmanas – perkusija, Valerijus Ramoška – trimitas, Laurynas Lapė – trimitas, Liutauras Janušaitis – saksofonas, klavišiniai, Valentas Marozas – trombonas, Albinas Gražulis – trombonas; kvartetas „Cappella‘A“: Kristina Jautaitė – pritariamasis vokalas, Rasa Serra – pritariamasis vokalas, Aušra Smičiūtė – pritariamasis vokalas, Mindaugas Putina – pritariamasis vokalas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.