Kultūra

2017.09.07 12:14

Konferencija „What's Next in Music?“ aiškinsis, kaip eksportuoti lietuvišką muziką

LRT TELEVIZIJOS laida „Labas rytas, Lietuva“, LRT.lt2017.09.07 12:14

Rugsėjo 8–9 dienomis vyksiantis muzikos mainų festivalis-konferencija „What's Next in Music?“ kviečia atlikėjus prisistatyti muzikos profesionalams iš viso pasaulio. Tokią galimybę muzikantams siūlo renginį organizuojanti Lietuvos verslo muzikos asociacija.

Pasak organizatorių, renginys skiriamas nagrinėti aktualias su muzika susijusias temas, aiškintis, kaip sėkmingai eksportuoti lietuvišką muziką.

„Tai – pati didžiausia konferencija šiais metais, kurios metu nagrinėjame įvairias aktualias temas, bandome geriau pažinti savo rinką, geriau suprasti, ką galime nuveikti su lietuviška muzika, kaip galėtume ją eksportuoti“, – sako  Lietuvos muzikos verslo asociacijos vadovas Vaidas Stackevičius.

Penktadienį, 10 val., Vilniuje esančiame  „Corner“ viešbutyje startuosiančioje konferencijoje svečiuosis muzikos industrijos atstovai iš Anglijos, Prancūzijos, Vengrijos, Suomijos, Vokietijos, Kinijos ir kitų šalių.

Organizatorių nuotr.

Po konferencijos renginių vakare žmonės kviečiame į koncertus, kuriuose pasirodys virš 30 grupių bei atlikėjų iš Lietuvos ir Europos. Šie pasirodymai vyks festivalyje „Loftas fest“, taip pat planuojami koncertai klube „Kablys“ ir šalia geležinkelio bėgių įsikūrusiame bare „Peronas“.

Daugiau apie tai – įraše. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.