Naujienų srautas

Kultūra2017.09.06 15:11

Muzikos ir menų festivalyje „Loftas Fest“ mokama bus tik viena scena

LRT.lt 2017.09.06 15:11

Jau šeštus metus iš eilės menų fabrikas „Loftas“ rudenį pasitinka kviesdamas į urbanistinį muzikos ir menų festivalį „Loftas Fest“, rašoma pranešime spaudai. 

Festivalis, šiemet kviečiantis šūkiu, kad miestas „turi akis ir ausis, kai „Loftas“ atveria duris“, vyks jau šį savaitgalį – rugsėjo 8–9 dienomis. Festivalio gerbėjai jau gali ruoštis plačiau atverti akis ir ištempti ausis – jų lauks net 2 dienos pramogų, 5 muzikos scenos, kvapą gniaužiantys meno performansai ir spektakliai, Lietuvos ir užsienio meno kūrinių parodos po atviru dangumi, naktinė mados mugė ir dar daug pramogų, rašoma pranešime spaudai. 

„Loftas Fest'17“ šeimininkai Viktoras ir Živilė Diawaros festivalio pristatyme priminė, kad šiemet renginys bus padalintas į dvi zonas – mokamą ir nemokamą. Pastaroji apims kone visą festivalio teritoriją. Nemokamai lankytojai galės mėgautis net keturiomis muzikos scenomis, kuriose pasirodys daugybė Lietuvos ir užsienio muzikantų, „Open Gallery“ parodomis po atviru dangumi, meno performansais, naktine mados muge ir kino teatru. Nemokamoje zonoje įsikurs ir didžiulė gatvės maisto bei barų alėja. 

Mokama bus vienintelė – vidinė „Loftas Fest“ scena. Joje pasirodys pagrindinės šių metų festivalio žvaigždės: amerikiečių reperis „Mykki Blanco“, norvegų elektronikos kūrėjas „Lindstrom“, britas „PAULi.“, danai „Av Av Av“, iš Tel Avivo atvyksiantys „Echo&Tito“. Šioje scenoje klausytojų lauks ir populiariausių Lietuvos atlikėjų pasirodymai. Po ilgos pertraukos į muzikos pasaulį būtent „Loftas Fest“ grįš grupė „Happyendless“, taip pat gros Mesijus, Deep Shoq, Anna Hanna, Daugvinas, Samuel Tange, Lsar, Boikafé.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi