Naujienų srautas

Kultūra2017.08.23 11:36

A. Mamontovas mini 50-metį

Vienas garsiausių Lietuvos atlikėjų, buvęs grupės „Foje“ lyderis – Andrius Mamontovas – šį trečiadienį švenčia 50-ąjį gimtadienį.

A. Mamontovas muzikinę karjerą pradėjo prieš 34-erius metus su bendraminčiais įkūręs grupę „Sunki muzika“, kuri ilgainiui išaugo į „Foje“. Buvęs grupės lyderis šypsosi prisiminęs pirmus muzikinius žingsnius ir yra įsitikinęs, kad šis kelias jam buvo skirtas.

„Aš visada turėjau kažkokią nuojautą, kad tai, ką darom muzikuodami, mūsų muzika suras kelią. Visą laiką tikėjau, kad tai ir turiu daryt. Ir kiekvieną kartą, kai vis kažkur pasisekdavo, tai buvo lyg patvirtinimas, kad tai [muzika] – mano kelias“, – sako atlikėjas.

Vienas garsiausių Lietuvos muzikantų groti pradėjo dar besimokydamas mokykloje. Kaip pats pasakoja, jausdamas suaugusiųjų spaudimą, bandė studijuoti statybos ekonomiką ir žurnalistiką, tačiau tai niekada nebuvo jam skirti keliai.

BNS nuotr.

„Bet šalia visada muzika, kuri vystėsi daug greičiau negu mano visi kiti bandymai ką nors dar daryti. Ir kai mūsų grupė „Foje“ susilaukė sėkmės, mano gyvenimas jau buvo nulemtas. Vieną dieną tiesiog supratau, apsisprendžiau, kad man laikas pasirinkti tai, ką aš iš tikrųjų noriu daryti, nebandyti apgaudinėt savęs, darant kažką kita“, – prisipažino A. Mamontovas.

Daugiau A. Mamontovo minčių – Gabrielės Kloniūnaitės reportaže.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi