Kultūra

2017.08.17 09:47

Antras R. Williamso vizitas Lietuvoje – vienas paslaptingiausių

LRT.lt2017.08.17 09:47

Po dvejų metų pertraukos į Lietuvą grįžęs atlikėjas Robbie Williamsas su savo pasirodymu „The Heavy Entertainment Show“ surinko sausakimšą Vingio parką. Į vienintelį atlikėjo koncertą Baltijos šalyse plūdo ir kaimyninių valstybių gerbėjai. 

Koncertą muzikos žvaigždė pradėjo lygiai kaip planuota – vos po 21 val. Prieš jį publiką apšildė britų duetas „Erasure“. 

Prieš metus išleistą albumą pristatantis dainininkas gerbėjų nustebinti atvyko su įspūdingais scenos atributais: iš abiejų pusių sumontuoti gigantiški boksininko formą atkartojantys ekranai.

Bokso tema kartojosi ir dainininko bei šokėjų aprangoje, kitose scenos detalėse. 

Į Vingio parką R. Williamsas atsivežė ir didžiulių dekoracijų, fejeverkų bei savo tėvą, kuris dalyvauja jau ne pirmame jo ture. 

DELFI.lt nuotr. 

Net ir pristatydamas naująjį albuma R. Williamsas nepamiršo susirinkusiuosius nudžiuginti puikiai žinomomis senomis savo dainomis, tokiomis kaip „Come undone“, „Feel“, „Angels“, „She‘s the one“ ir t. t. 

Į Lietuvą 43-ejų metų atlikėjas atvyko antradienį. Kalbama, kad net patys koncerto organizatoriai nebuvo tikri, kurią tiksliai valandą ir į kurį oro uostą privačiu lėktuvu atvyks žvaigždė.

Vieno organizatorių teigimu, šis atlikėjo koncertinis turas – vienas paslaptingiausių jo karjeroje, mat R. Williamsas ne tik nepateikė žvaigždėms įprasto įgeidžių sąrašo, bet ir savo viešnagę Lietuvoje organizavo be vietos pagalbos. 

DELFI.lt nuotr. 

Organizatoriai prieš koncertą nebuvo linkę išduoti, kokio dydžio publika susirinks sostinės Vingio parke, tačiau bilietus nusipirkti buvo galima ir prieš pat koncertą, o atėję apie 20 val. turėjo pastovėti nemenkoje eilėje. 

Už 27 metus scenoje stovinčio dainininko koncertą gerbėjai nepagailėjo nuo 70 iki kelių šimtų eurų.

Pirmą kartą Lietuvą R. Williamsas aplankė 2015 metais su turu „Let Me Entertain You“, kurį pristatė Žalgirio arenoje. 

DELFI.lt nuotr. 

Buvęs grupės „Take That“ narys – tituluočiausias savo šalies popdainininkas, pelnęs net 18 Britų muzikos apdovanojimų statulėlių. 

Šiemet R. Wililamsui buvo įteiktas prestižinis „BRIT Icon“ apdovanojimas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.