Naujienų srautas

Kultūra2017.08.14 15:36

Pirmadienį „LRT OPUS terasos“ scenoje – įsimintino balso atlikėja Giedrė

LRT.lt 2017.08.14 15:36

Rugpjūčio 14-ąją, pirmadienį, menų fabriko „Loftas“ kieme įsikūrusioje „LRT OPUS terasos“ scenoje – atlikėjos Giedrės koncertas. Giedrė, žinoma kaip grupių „Empti“ ir „Pieno lazeriai“, „Blue in Bossa“ bei „Jazz Miniatures“ projektų vokalistė, – universaliu talentu apdovanota atlikėja, lygiai taip pat gerai besijaučianti ir stilingai pateikianti tiek anksčiau minėtų grupių repertuarą, tiek džiazo standartus. 

2013 m. Giedrė laimėjo metų atlikėjos titulą muzikiniuose apdovanojimuose M.A.M.A. Tais pačiais metais ji išleido ir pirmąjį savo solinį albumą pavadinimu „Optinė apgaulė“, kuris susilaukė puikių įvertinimų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Lengvo džiazo įtakos nevengianti dainininkė iš esmės šiame albume kuria popmuziką – bet tokią, dėl kurios niekam neturi būti gėda. Gražią, kokybišką, melodingą“, – vertindamas albumą rašė muzikos žurnalistas Ramūnas Zilnys.

„LRT OPUS terasoje“ Giedrė atliks autorines dainas iš šio albumo, taip pat žiūrovai galės išgirsti naujausius kūrinius iš „Jazz miniatures“ albumo „VII“ bei buvusių atlikėjos grupių dainas. Dainininkė scenoje pasirodys kartu su ekspresyviais, charizmatiškais ir profesionaliais muzikantais – Andrejumi Polevikovu, Vyčiu Nivinsku, Dariumi Rudžiu bei Mindaugu Vadokliu.

Visą vasarą iki pat rugpjūčio pabaigos erdvioje „Lofto“ lauko terasoje vyksta įdomiausių lietuviškų grupių koncertai, vakarėliai iki ryto, grilyje čirška gardūs patiekalai ir liejasi muzika.

Terasa draugiška visiems: ir geros muzikos gerbėjams, ir šeimos, ir vaikams, ir gyvūnams.

„LRT OPUS terasa“ yra vienintelė vasaros terasa vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vos vieno kilometro atstumu iki Senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stoties įsikūrusi terasa vasaros metu atgyja ir sužaliuoja. Jau ne pirmus metus „Lofto“ šeimininkai, vadovaudamiesi Vakarų šalyse klestinčia „urban farming“, arba sodininkystės mieste, idėja, buvusiai fabrikų teritorijai suteikia naujų, vasariškai gaivių ir žaismingų spalvų.

Šiandien „LRT OPUS terasa“ duris atvers 19.00 val.  Įėjimo kaina: 1 euras su „Facebook“ R.S.V.P., kitiems – 3 eurai. Bilietus bus galima įsigyti prie durų. „LRT Opus terasą“ vilniečiai ir miesto svečiai ras menų fabriko „Loftas“ kieme, Švitrigailos g. 29, Vilniuje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi