Kultūra

2017.08.10 15:19

Festivalyje „Roko naktys“ britų žvaigždės kabins medų

LRT.lt2017.08.10 15:19

Jau šį savaitgalį – rugpjūčio 11–12 dienomis pajūryje griaudės festivalis „Roko naktys“. Į Klaipėdą iš visų Lietuvos vietų suvažiuosiantys roko mėgėjai gaus dvi dienas gero siautulio, o svečiai iš Jungtinės Karalystės galės pasimėgauti tokia nacionaline gėrybe kaip šviežias, ką tik išsuktas medus, rašoma pranešime spaudai.

Didžiausios festivalio žvaigždės – šiuolaikinio britų roko grupė „Blood Red Shoes“. Į Klaipėdą jie atvyks penkiese bei organizatorių pageidavo lietuviško medaus.

„Gavome jiems visiškai šviežio, tik vakar išsukto. Patieksime su agurkais. Ko gero, taip medaus jie dar nėra kabinę“, – teigė festivalio „Roko naktys“ organizatoriai.

„Blood Red Shoes“, organizatorių nuotr.

„Blood Red Shoes“ festivalio „Roko naktys“ scenoje pasirodys šeštadienio vakarą, o penktadienį bus galima pamatyti daugybės šiandieninių festivalių ypač geidžiamą serbų kompaniją „Repetitor“. Kalbant apie organizatoriams pateiktus pageidavimus, grupė ryte sukirs sočius pusryčius, vėliau gliaudys riešutus – jų pageidavo visokių rūšių. „Gerai, kad jie koncertuos ne tą pačią dieną su „Blood Red Shoes“ ir riešutai jokiomis aplinkybėmis neatsidurs ant britų stalo, nes jie kaip tik nurodė, kad riešutams yra alergiški“, – pasakojo organizatoriai.

„Repetitor“, organizatorių nuotr.

Tuo tarpu 30 metų scenoje jau praleidęs BIX lyderis Saulius Urbonavičius-Samas galėtų būti tas, kuriam aktualesnė įprasta roko vaikinų mitybos grandinė.

„Spirgų padažo prašysiu! Prieš išeidamas į sceną įkalsiu stiklinę taukų. Riešutukais ir ledukais nebūsi ant roko scenos kietas. Truputis kiaulienos nepakenks, nes kaip sakoma vienoje BIX dainoje: mes mylim žvaigždes, o labiausiai kiaulieną!“ – juokėsi Samas, su BIX festivalyje „Roko naktys“ grosiantis šeštadienį.

BIX, organizatorių nuotr.

Klaipėdos laivų remonto elinge jau baigiama statyti „Roko naktų“ scena, kuri dvi dienas priklausys tokioms grupėms, kaip „Freaks on Floor“, „Wolfsome“, „Colours of Bubbles“, „Frank Fitts“, „The Station“, „Timid Kooky“ ar „Crucial Features“. Būtent čia įvyks Viktoro Diawaros-Vee ir Algirdo Barniškio-Blėkos projekto „No Dj`s goes AC/DC“ premjera. Didžėjų setais publiką pradžiugins ir Benas Aleksandravičius (ba.), Direktorius ir „Local Blood“.

Festivalio vartai tiek penktadienį, tiek šeštadienį atsivers 16 val. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt