Naujienų srautas

Kultūra2017.07.27 08:59

Prancūzijos prezidentas Eliziejaus rūmuose susitiko su Rihanna

BNS 2017.07.27 08:59

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas trečiadienį Eliziejaus rūmuose susitiko su dainininke Rihann, kai ši paprašė lyderio prisidėti prie jos švietimo fondo besivystančioms šalims.

Ant prezidentūros Paryžiuje laiptų Rihanną pasitiko Brigitte Macron. Vėliau popmuzikos žvaigždė viduje ilgiau kaip valandą kalbėjosi su dabar ten gyvenančia pirmąja Prancūzijos pora.

„Ką tik įvyko neįtikėtiniausias mano susitikimas su prezidentu ir pirmąja ponia, – Eliziejaus rūmų kieme žurnalistams sakė Rihanna. – Jie mums buvo neįtikimai malonūs.“

Populiari dainininkė, kurią Harvardo universitetas paskelbė 2017 metų filantrope, sakė, kad per susitikimą „daugiausiai dėmesio teko švietimo klausimui pasauliniu aspektu“. Ji neatskleidė, ar E. Macronas ką nors pažadėjo jos fondui, bet sakė, kad jo lyderystė ją „labai įkvėpė“ ir padarė jai „didelį įspūdį“.

Macronai su Barbadose gimusia Rihanna susitiko kaip su labdaros fondo „Clara Lionel“ steigėja ir vadove. Ši ne pelno organizacija finansuoja švietimo ir sveikatos apsaugos programas neturtingoms bendruomenėms visame pasaulyje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi