Kultūra

2017.07.24 11:59

Pirmadienio vakarą „LRT OPUS terasoje“ – „Ministry Of Echology“ koncertas

LRT.lt2017.07.24 11:59

Liepos 24-ąją, dar vieną vasaros pirmadienį, menų fabrike „Loftas“ įsikūrusioje „LRT OPUS terasoje“ pasirodys dub ir reggae kolektyvas iš Vilniaus „Ministry Of Echology“. 

„Ministry of Echology“ kūriniai ir muzika ataidi Jamaikos įkvėptais garsais, dalinasi meile ir įsimylėjimais, kasdieniais džiaugsmais ir rūpesčiais, pastebėjimais ir lūkesčiais.

„Nors mūsų palmės tik vazonuose, o kojos basos tik vasarą, mes kviečiame judinti liemenį pagal boso liniją, tūpčioti su vargonais ir gitara, ploti su būgnais, švilpti su variu ir dainuoti kartu. Ir tada tirštų aidų apsupty mūsų palmės ims siūbuoti kaip tos Jamaikoje!“ – į koncertą kviečia grupė.

Į menų fabriko „Loftas“ kiemą sugrįžusi „LRT OPUS terasa“ veiks visą vasarą. Iki pat rugpjūčio pabaigos erdvioje „Lofto“ lauko terasoje vyksta įdomiausių lietuviškų grupių koncertai, vakarėliai iki ryto, grilyje čirškia gardūs patiekalai ir liejasi muzika.

Terasa veikia nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. Pirmadieniais terasoje vyksta gyvo garso koncertai, ketvirtadieniais – elektroninės muzikos vakarėliai iki paryčių, o kitomis dienomis terasoje svečių laukia laisvalaikio pramogos visai šeimai – nuo vietoje gaminamo maisto, baro ir jaukios aplinkos iki atnaujintos vaikų žaidimų aikštelės.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.