Kultūra

2017.07.18 15:57

Ritmenbliuzo žvaigždė R. Kelly neigia laikęs nelaisvėje moterų

BNS 2017.07.18 15:57

Ritmenbliuzo žvaigždė R. Kelly pirmadienį neigė skandalingus įtarimus, kad vergėmis laikė kelias moteris ir kontroliavo visas jų gyvenimo sąlygas.

50 metų dainininkas, tokių hitų kaip „I Believe I Can Fly“ atlikėjas, „nedviprasmiškai neigia tokius kaltinimus ir uoliai... persekios savo kaltintojus ir (sieks) savo gero vardo susigrąžinimo“, sakoma jo advokatės Lindos Mensch pareiškime.

Internetinė žiniasklaidos kompanija „BuzzFeed News“ anksčiau pirmadienį paskelbė, kad name netoli Atlantos ir studijoje Čikagoje gyveno šešios moterys ir kad R. Kelly kontroliavo jų mitybą, aprangą ir seksualinį gyvenimą, kurį filmuodavo.

Vienos įtariamos aukos tėvai prie minėto namo netoli Atlantos surengė spaudos konferenciją ir pareiškė, kad jų 21 metų dukra nutraukė visus ryšius.

„Mano dukrai smarkiai išplautos smegenys, – sakė motina Jonjelyn Savage. – Mes tik norime, kad jis ją paleistų ir leistų jai gyventi savo gyvenimą.“

Dukra, Jocelyn Savage, interviu paskalų svetainei TMZ neigė bet kokią prievartą.

„Tik noriu pasakyti, kad mano gyvenimas geras, man neplaunamos smegenys ir panašiai“, – sakė ji, bet nesutiko atsakyti į detalesnius klausimus apie jų sąlygas. Pasak jos, ji su tėvais nesikalba, nes supyko dėl jų kaltinimų.

R. Kelly yra tarp didžiausios sėkmės sulaukusių pastarųjų metų ritmenbliuzo atlikėjų, bet jį nuolat persekioja skandalai.

2008 metais jis buvo išteisintas dėl vaikų pornografijos – kaltinimai buvo susiję su laikraščio „Chicago Sun-Times“ pranešimu, kad jis turi vaizdo medžiagą, kurioje užfiksuotas dainininko seksas su nepilnamete.

„BuzzFeed News“ pranešime, kuriame cituojami R. Kelly artimi žmonės, jis vadinamas kone kultine figūra.

Buvusia muzikanto asmenine padėjėja vadinama Cheryl Mack sakė, kad R. Kelly yra „proto valdymo meistras“.

Tačiau pranešime nurodoma, jog policija nesiėmė jokių veiksmų, nes minimos moterys yra pilnametės ir, kaip manoma, palaiko santykius abipusiu sutikimu.