Naujienų srautas

Kultūra2017.07.18 12:08

„Depeche Mode“ Minske atšaukė koncertą: į ligoninę išvežtas D. Gahanas

DELFI.lt, BNS 2017.07.18 12:08

Didžiosios Britanijos elektroninio roko grupės „Depeche Mode“ vokalistas Dave’as Gahanas, dėl apsinuodijimo pakliuvęs į Minsko ligoninę, antradienį ryte buvo iš jos išrašytas, naujienų agentūrai „Interfax“ sakė ligoninės vyriausiasis gydytojas.

„Šiandien ryte išrašytas. Išrašytas patenkinamos būklės“, – sakė Valerijus Kušnirenka. Pasak jo, muzikantas naktį praleido paprastoje vienvietėje palatoje.

Gydytojas atsisakė komentuoti D. Gahano sunegalavimo priežastis, tik nurodė, kad medicininės paslaugos muzikantui apmokamos pagal jo draudimą.

„Mes nuolat dirbame su užsieniečiais, todėl tokių klausimų net nekyla“, – sakė V. Kušnirenka.

„Depeche Mode“ koncertas Minsko arenoje turėjo įvykti pirmadienį vakare, bet buvo atšauktas grupės lyderiui atsidūrus ligoninėje.

Prieš pat koncertą organizatoriai pranešė, kad muzikantas buvo paguldytas į ligoninę dėl virškinamojo trakto sutrikimo. Organizatoriai sakė, kad svarstoma galimybė paskirti kitą koncerto datą.

„Šiuo metu svarstome visus variantus, kad perkeltume šou. Tikimės, kad galėsime šią informaciją atnaujinti kitą savaitę. Prašome visus gerbėjus, nusipirkusius bilietus į (pirmadienio) koncertą, stebėti papildomą informaciją dėl jo perkėlimo ir/arba pinigų grąžinimo“, – sakoma oficialiame grupės feisbuko puslapyje.

Organizatoriai atsiprašė grupės gerbėjų Minske ir padėkojo jiems už supratimą ir kantrybę.

Bilietai į britų grupės koncertą Minske kainavo 80–320 Baltarusijos rublių (apie 36–145 eurus).

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi