Kultūra

2017.07.17 12:09

„LRT OPUS terasoje“ – siautulys su „Antikvariniais Kašpirovskio dantimis“

LRT.lt2017.07.17 12:09

Liepos 17-ąją menų fabrike „Loftas“ įsikūrusioje „LRT OPUS terasoje“ šokti kvies scenos chuliganais tituluojami „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Koncerto pradžia – 19 valandą.

„Scenos išsišokėliai“, „stereotipų laužytojai“ – „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ yra vadinami visaip, bet nė vienas iš apibūdinimų neatitinka to, kas iš tikrųjų vyksta šios grupės gyvuose pasirodymuose. Čia gerbėjai niekada nežino, ko tikėtis: iš kojų verčiančio vakarėlio ar mažo muzikinio spektaklio, rašoma pranešime spaudai. 

Reaguodami į šių dienų gyvenimo ritmą ir atakuodami stipria energetika bei aktyvumu, muzikantai sudaro tai romantikų, tai chuliganų įspūdį. Polka, postpunkas ir mariachi, širdį draskančios baladės ir psichodelinės reprizos padeda apdainuoti šių dienų aktualijas – nusikalstamumą, buitines realijas, absurdišką madų vaikymąsi ir, žinoma, meilę.

Koncertuose būna tiek daug veiksmo, kad patys bijom kojas nusilaužti, sako patys grupės nariai.

Į menų fabriko „Loftas“ kiemą sugrįžusi „LRT OPUS terasa“ veiks visą vasarą. Iki pat rugpjūčio pabaigos erdvioje „Lofto“ lauko terasoje vyksta įdomiausių lietuviškų grupių koncertai, vakarėliai iki ryto, grilyje čirška gardūs patiekalai ir liejasi muzika.

Terasa veikia nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. Pirmadieniais terasoje vyksta gyvo garso koncertai, ketvirtadieniais – elektroninės muzikos vakarėliai iki paryčių, o kitomis dienomis terasoje svečių laukia laisvalaikio pramogos visai šeimai – nuo vietoje gaminamo maisto, baro ir jaukios aplinkos iki atnaujintos vaikų žaidimų aikštelės.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.