Naujienų srautas

Kultūra2017.06.29 13:18

Ketvirtadienį „Lofto“ kieme startuoja vakarėlių serija „Backyard“

LRT.lt 2017.06.29 13:18

Menų fabrikas „Loftas“, šią vasarą vėl atvėręs „LRT OPUS terasos“ vartus, pristato ketvirtadieninių elektroninių vakarėlių seriją „Backyard“. Jos atidarymas ir pirmasis vakarėlis jau birželio 29 d., ketvirtadienį, nuo 21 val. Įėjimas nemokamas ir atviras visiems. 

„Kodėl vakarėliai vyks ketvirtadieniais? Nes ketvirtadienis – mažasis penktadienis. Dar ne savaitgalis, bet jau beveik. Ir dažną vasaros savaitę – tai paskutinis vakaras mieste, prieš savaitgalio festivalius, keliones, ežerus ir jūrą“, – sako „Backyard“ organizatoriai.

„Backyard“ atidarymas nusimato itin karštas. Tiesiogine to žodžio prasme – juk sinoptikai šiam ketvirtadieniui pažadėjo net 30 laipsnių karštį!

Vakaro programoje: įvairiose vietose nuo Lietuvos iki Australijos grojantis „GifGaf“, DJ Vainilaitis ir vienintelė dama kompanijoje – Mist, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„LRT OPUS terasa“ yra vienintelė vasaros terasa, vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vos vieno kilometro atstumu iki Senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stoties įsikūrusi terasa vasaros metu atgyja ir sužaliuoja. Jau ne pirmus metus „Lofto“ šeimininkai, vadovaudamiesi Vakarų šalyse klestinčia sodininkystės mieste (angl. urban farming) idėja, buvusiai fabrikų teritorijai suteikia naujų, vasariškai gaivių ir žaismingų spalvų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi