Naujienų srautas

Kultūra2017.06.29 19:33

Kristupo vasaros festivalyje – ir vaizdo klipu Nidoje klausytojus pavergęs pianistas Š. Meškys

Kristupo festivalis pasitinka 23-iąją savo vasarą. Skirtingose Vilniaus erdvėse ir Lietuvos regionuose klausytojai nuo liepos 1 d. bus pakviesti į 40 skirtingų koncertų – nuo A. Vivaldžio šedevrų iki Pietų Afrikos melodijų. Šiais metais Kristupo vasaros festivalis susipažinti su išskirtinėmis muzikos pasaulio asmenybėmis pakvies ne tik į jau daugelio pamėgtas, bet ir į naujas erdves – Vilniaus universiteto Botanikos sodo Vingio skyrių ir Vilniaus universiteto planetariumą. 

Fortepijono muzikos koncertus liepos 15 d. pradės pianistas Šarūnas Meškys, neseniai klausytojus pavergęs debiutiniu vaizdo klipu, kuriame susijungia stulbinantis Nidos grožis bei šiaurietiškos melancholijos kupina Yanno Tierseno muzika. Dar šiemet Š. Meškys pelnė šio prancūzų kompozitoriaus konkurso apdovanojimą, geriausio atlikėjo titulą bei laimėjo specialų prizą už išskirtinį pasirodymą.

„Labai malonu prisiminti, kai sausio mėnesį su fotografu Šarūnu Mažeika lankėmės LRT TELEVIZIJOS studijoje ir kvietėme tautiečius balsuoti už mūsų klipą, nufilmuotą Nidoje. Ačiū visiems balsavusiems, mes laimėjome konkursą ir gavome paties kompozitoriaus Y. Tierseno pasirašytą „Toy piano“ prizą – miniatiūrinę fortepijono kopiją“, – dėkoja Š. Meškys ir kviečia visus atvykti į Kristupo vasaros festivalį.

Plačiau – įraše.

Š. Meškio vaizdo klipas:

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi