Kultūra

2017.06.28 16:06

Palūšės turizmo centras priims lankytojus jau šią vasarą

LRT.lt2017.06.28 16:06

Aukštaitijos nacionalinio parko lankytojams gerai pažįstamas Ignalinos rajone esantis Palūšės turizmo centras. Tačiau pastaruoju metu ilgokai buvo ieškoma koncesininko, kuris nuomotųsi minėtą centrą ir aktyviai vykdytų turizmo paslaugas, teigiama pranešime spaudai.

Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos paskelbtą konkursą laimėjo bendrovė „Picukė“. Koncesininkas savo rizika ir lėšomis įsipareigojo atlikti paslaugų teikimui reikalingas investicijas į perduodamą turtą.

Koncesijos konkurso laimėtojui numatoma suteikti teisę Palūšės turizmo komplekse organizuoti renginius, teikti apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas, nuomoti patalpas, konferencijų sales, pirtį, turizmo inventorių ir kt.

Šioms veikloms vykdyti koncesininkui iki 20 metų perduodamas valdyti centrinis turizmo centro pastatas ir šeši nameliai su priklausiniais. Koncesininkas įkūrė projekto bendrovę UAB „Palūšės turas“, kuri valdys Palūšės turizmo centrą. Pasak naujųjų šeimininkų, pirmieji lankytojai ir poilsiautojai bus priimami jau šią vasarą.

Aukštaitijos nacionaliniame parke esančiame Palūšės turizmo centre išsaugotos visos prielaidos sėkmingam turizmo verslui: sveika gamtinė aplinka, geras susisiekimas, šalia – ežerai ir miškai, kitos Aukštaitijos nacionalinio parko gamtos ir kultūros vertybės.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.