Kultūra

2017.06.26 12:07

2-ajame LRT OPUS terasos koncerte – „Saulės kliošas“

LRT.lt2017.06.26 12:07

Vilniaus menų fabrike „Lofte“ vilniečių ir miesto svečių jau antrą pirmadienį laukia muzikinė LRT OPUS terasa, kurioje šįkart – džiazas, fankas ir disko muzika su grupe „Saulės kliošas“. Koncerto pradžia – 19 val.

2000-aisiais Vilniuje susibūrusi grupė „Saulės kliošas“ – bene ryškiausi Lietuvos fanko scenos veikėjai. Grupė sako, kad pagrindinis jų tikslas – smagiai praleisti laiką ir gera nuotaika užkrėsti publiką.

Į menų fabriko „Loftas“ kiemą sugrįžusi LRT OPUS terasa veiks visą vasarą. Iki pat rugpjūčio pabaigos erdvioje „Lofto“ lauko terasoje vyks įdomiausių lietuviškų grupių koncertai, vakarėliai iki ryto, grilyje čirškės gardūs patiekalai ir liesis muzika.

Terasa veiks nuo pirmadienio iki ketvirtadienio. Pirmadieniais terasoje vyks gyvo garso koncertai, ketvirtadieniais – elektroninės muzikos vakarėliai iki paryčių, o kitomis dienomis terasoje svečių lauks laisvalaikio pramogos visai šeimai – nuo vietoje gaminamo maisto, baro ir jaukios aplinkos iki atnaujintos vaikų žaidimų aikštelės.

LRT OPUS terasa yra vienintelė vasaros terasa vilniečius ir miesto svečius kviečianti į unikalią industrinę aplinką – urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vos vieno kilometro atstumu iki Senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stoties įsikūrusi terasa vasaros metu atgyja ir sužaliuoja. Jau ne pirmus metus „Lofto“ šeimininkai, vadovaudamiesi Vakarų šalyse klestinčia „urban farming“ – sodininkystės mieste idėja – buvusiai fabrikų teritorijai suteikia naujų, vasariškai gaivių ir žaismingų spalvų. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.