Naujienų srautas

Kultūra2017.06.14 14:14

Į menų fabriko „Loftas“ kiemą grįžta „LRT Opus terasa“

LRT.lt 2017.06.14 14:14

Kitą pirmadienį į Vilniaus menų fabriką „Loftas“ po metų pertraukos grįžta „LRT Opus terasa“, rašoma pranešime spaudai. Visą vasarą kiekvieną pirmadienį erdvioje „Lofto“ lauko terasoje vyks įdomiausių lietuviškų grupių koncertai, o jų maratoną atidarys grupė „Garbanotas bosistas“. Atidarymo renginį ves Darius Užkuraitis.

„LRT Opus terasa“ kviečia vilniečius ir miesto svečius į urbanistinį Naujamiesčio rajoną. Vos vieno kilometro atstumu iki senamiesčio ir Vilniaus traukinių bei autobusų stočių įsikūrusi terasa vasaros metu atgyja ir sužaliuoja. Jau ne pirmus metus „Lofto“ šeimininkai, vadovaudamiesi Vakarų šalyse klestinčia „urban farming“ – sodininkystės mieste – idėja, buvusiai fabrikų teritorijai suteikia naujų, vasariškai gaivių ir žaismingų spalvų.

Geros muzikos gerbėjams, šeimoms, vaikams ir gyvūnams draugiškoje terasoje svečių lauks ne tik populiariausių Lietuvos grupių koncertai (nuo atidarymo grupės „Garbanotas Bosistas“ iki grupių „Baltasis kiras“, „Ministry of Echology“, „Saulės kliošas“ ir kitų), bet ir laisvalaikio pramogos visai šeimai – nuo vietoje gaminamo maisto iki atnaujintos vaikų žaidimų aikštelės.

„LRT Opus terasa“ kiekvieną vasaros pirmadienį duris atvers nuo 19 val. Ją vilniečiai ir miesto svečiai ras menų fabriko „Loftas“ kieme, Švitrigailos g. 29, Vilniuje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi