Kultūra

2017.05.25 08:28

A. Grande po išpuolio Mančesteryje sustabdė gastroles

BNS2017.05.25 08:28

JAV popmuzikos žvaigždė Ariana Grande trečiadienį pranešė stabdanti savo gastroles iki birželio pradžios po pirmadienį jos koncerte Mančesteryje įvykdytos 22 gyvybes nusinešusios sprogdintojo mirtininko atakos.

„Dėl tragiškų įvykių Mančesteryje A. Grande turas „Dangerous Woman“ buvo sustabdytas, kol įvertinsime situaciją ir tinkamai pagerbsime žuvusiuosius“, – sakoma jos vadybininko iš įrašų kompanijos „Universal Music“ pranešime.

A. Grande iš Europos jau sugrįžo į Jungtines Valstijas. Bus atšaukti jos pasirodymai, turėję įvykti ketvirtadienį ir penktadienį Londono arenoje „O2“, taip pat iki birželio 5-osios turėję būti surengti koncertai Belgijoje, Vokietijoje, Lenkijoje ir Šveicarijoje, nurodė jos vadybininkas.

Atlikėja turėtų pratęsti savo turą birželio 7 dieną, kai planuojamas koncertas Paryžiaus arenoje „Bercy“.

Pirmadienio vakarą prieš baigiantis koncertui Anglijos šiauriniame Mančesterio mieste, vienoje didžiausių Europos uždarų arenų, galinčių sutalpinti 21 tūkst. žiūrovų, sprogdintojas mirtininkas surengė ataką.

„Šiuo metu visų prašome ir toliau palaikyti Mančesterio miestą bei visas šeimas, nukentėjusias nuo šio bailaus ir beprasmiško smurto akto“, – nurodė A. Grande vadybininkai.

„Į mūsų gyvenimo būdą buvo dar kartą pasikėsinta, bet kartu mes tai įveiksime“, – teigė jie.

23 metų buvusi televizijos žvaigždė A. Grande, paauglių ir vaikų dievaitė, pavadino savo naujausią albumą ir turą „Dangerous Woman“, nors jos muzika retai sulaukia prieštaringų vertinimų.

Vienintelis tiesioginis jos komentaras po išpuolio buvo žinutė viename socialiniame tinkle, kurioje ji sakė besijaučianti „palūžusi“ ir kad jai „labai, labai gaila“.

Laikraštis „The Daily Mail“ išspausdino nuliūdusios A. Grande nuotraukų, kuriose matoma, kaip ji, nešina kuprine, antradienį lipa iš privataus lėktuvo savo gimtajame Boka Ratono mieste Floridoje.

Dainininkę pasitiko jos vaikinas reperis Macas Milleris. Vėliau jiedu išvyko į A. Grande namus, nurodė žiniasklaida.

Atlikėjos atstovai atsisakė nurodyti jos buvimo vietą, bet viešai prieinami skrydžių duomenys rodo, kad antradienį A. Grande privatus lėktuvas nusileido Boka Ratone. Pranešama, kad ji išskrido iš Birmingamo Didžiojoje Britanijoje, o pakeliui jis buvo sustojęs Vilmongtone, Šiaurės Karolinos valstijoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.