Kultūra

2017.05.23 16:04

Valstybės pažinimo centras kviečia įsitraukti į Laisvės kelionę

LRT.lt2017.05.23 16:04

Artėjant valstybės šimtmečiui, Valstybės pažinimo centras kviečia leistis į dvylikos užduočių Misiją 2017: #Laisvėskelionė. Nuo 2017 m. vasario kiekvieną mėnesį pristatome vis naują iššūkį, padedantį susipažinti su 1917 m. Vilniaus konferencijoje išrinkta Lietuvos Taryba.

Per tris mėnesius į Laisvės kelionę jau įsitraukė daugiau nei 60 komandų: draugų, kolegų, mokinių bei mokytojų iš visos Lietuvos mokyklų, siuntusių įgyvendintų iššūkių rezultatus. „Užduotys suartina mokytojus bei mokinius, padeda įsigilinti į Lietuvos istoriją ar aplankyti valstybei svarbias vietas. Smagiai leisdami laiką dalyviai įsitraukia į pilietišką veiklą – visa tai nemenkai prisideda prie asmenybės formavimosi“, – teigia Valstybės pažinimo centro veiklą kuruojanti LR prezidentės vyriausioji patarėja Rūta Kačkutė.

Gegužės mėnesį individualūs dalyviai ir komandos kviečiami dalintis nuveiktais gerais darbais. Suorganizuokite gatvės ar parko švarinimosi talką, iškelkite inkilą, pasodinkite medelį ar kitais būdais pradžiuginkite save bei savo aplinką. Akimirkas filmuokite ir vaizdo medžiagą siųskite laisveskelione@prezidentas.lt. Misiją įgyvendinti galima visus metus, o 2018-ųjų vasarį visas užduotis įveikę žaidėjai bus apdovanoti specialiais prizais, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.