Naujienų srautas

Kultūra2017.05.09 13:38

Filmas „Emilija iš Laisvės alėjos“ sulaukė dėmesio ir už Atlanto

LRT.lt 2017.05.09 13:38

Prieš kelias dienas Los Andžele Amerikos žiūrovams buvo pristatytas režisieriaus Donato Ulvydo filmas „Emilija iš Laisvės alėjos“. Filmas, sulaukęs milžiniško pasisekimo Lietuvoje, ir už Atlanto buvo sutiktas itin emocingai.

Filmu susidomėjo ne tik Amerikos lietuvių bendruomenė, bet ir amerikiečiai bei Amerikos kino industrijos atstovai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Be galo gera ir svarbu, kad žiūrovai už Atlanto taip šiltai priėmė mūsų filmą. Amerikiečių žiūrovai, kuriems neteko patirti sovietinio gyvenimo siaubo, po seanso, lygiai taip pat kaip mūsų tautiečiai, – susigraudinę dėkojo. Išeivių publikai filmas pažadino prisiminimus apie tėvų ir senelių kovas už laisvę ir dramatiškus jų likimus. Tai tik rodo, kad „Emilija iš Laisvės alėjos“ kalba universalia tema ir yra globaliai aktualus filmas“, – sako prodiuserė Živilė Gallego, drauge su režisieriumi D. Ulvydu filmą pristačiusi tarptautinei auditorijai.

Filmo pristatymą Los Andžele kūrėjams padėjo organizuoti „Pasaulio lietuvių Meno taryba“ ir „Lietuvių Amerikos Verslo Asociacija Los Andžele“. Po didelio žiūrovų susidomėjimo, „Emilija iš Laisvės alėjos“ toliau keliaus po Jungtines Amerikos Valstijas. Pirmiausia filmas bus rodomas San Francisko žiūrovams, vėliau turėtų pasiekti Niujorką ir Čikagą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi