Kultūra

2017.05.02 11:37

Klaipėdos pilies džiazo festivalyje – uraganas iš Izraelio Funk‘n‘Stein

LRT.lt2017.05.02 11:37

Pirmąjį birželio savaitgalį uostamiestyje prognozuojamas stiprus, viską „siaubiantis“ funk ir soul muzikos uraganas Funk‘n‘Stein. Ir tai nenuostabu, mat vienas didžiausių 23-iojo Klaipėdos pilies džiazo festivalio programos perlų – 8 muzikantų grupė iš Izraelio Funk‘n‘Stein. Ši grupė – absoliutus muzikos fenomenas, dar vadinamas „nesustabdoma funk ritmo mašina“.

„Funk‘n‘Stein – viena populiariausių funk ir soul muzikos grupių Izraelyje, puikiai vertinama už neprilygstamus ir išskirtinai energingus gyvus pasirodymus. Unikalu, kad grupės skleidžiama žinutė telpa dainose apie meilę, pokyčius ir taiką, kur pašėlę tikrojo funk muzikos stiliaus garsai scenoje virsta į nenugalimą, visus žiūrovus įtraukiantį muzikos uraganą. Net neabejoju, kad jis neaplenks ir mūsų ištikimų džiazo festivalio gerbėjų“, – sako Klaipėdos pilies džiazo festivalio vadovė Inga Grubliauskienė.

Funk‘n‘Stein gyvuoja jau daugiau nei 15 metų. Per savo muzikinę karjerą jie išleido tris puikiai kritikų įvertintus ir rekordines pardavimų aukštumas Izraelyje pasiekusius albumus. Bet visų svarbiausia, kad išskirtinės charizmos grupė Funk‘n‘Stein savo neįprastais, tik jiems būdingais, pamišusiai hipnotizuojančiais, originaliais ir gyvais pasirodymais užvaldė nesuskaičiuojamą galybę gerbėjų širdžių ne tik Izraelyje, bet ir už jo ribų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt