Naujienų srautas

Kultūra2017.04.25 13:43

E. Johnas per gastroles pasigavo „potencialiai mirtiną“ infekciją

BNS 2017.04.25 13:43

Britų popmuzikos legenda Eltonas Johnas per gastroles pasigavo „potencialiai mirtiną“ infekciją, dėl kurios dvi naktis praleido intensyviosios slaugos palatoje ir turėjo atšaukti koncertus.

Muzikantas smarkiai susirgo skrisdamas iš Čilės sostinės Santjago, kur balandžio 10-ąją baigėsi jo gastrolės Lotynų Amerikoje, sakoma jo atstovų iš viešųjų ryšių bendrovės „Murray Chalmers PR“ pranešime.

Lėktuvui nutūpus Didžiojoje Britanijoje muzikantas buvo iškart nuvežtas į ligoninę, kur buvo gydomas nuo „žalingos ir neįprastos bakterinės infekcijos“, pirmadienį pranešė kompanija.

„Praleidęs dvi naktis intensyviosios slaugos palatoje ir po tolesnio ilgo gydymo ligoninėje Eltonas šeštadienį, balandžio 22-ąją, buvo išrašytas iš ligoninės ir dabar, patarus gydytojams, patogiai ilsisi namuose“, – sakoma pranešime.

„Tokios infekcijos yra retos ir potencialiai mirtinos“, – nurodė „Murray Chalmers“.

70 metų žvaigždė, kuri turėtų visiškai pasveikti, infekciją pasigavo per šešių dienų gastroles, kurių metu taip pat lankėsi Brazilijoje ir Argentinoje.

Netrukus turėję įvykti jo koncertai JAV – Las Vegase ir Beikersfilde – buvo atšaukti, bet birželio 3 dieną jis turi grįžti į sceną Londone.

„Man labai pasisekė, kad turiu labiausiai neįtikėtinus ir ištikimiausius gerbėjus, ir atsiprašau, kad juos nuvyliau. Esu nepaprastai dėkingas medikų komandai už jų meistriškumą, kad jie labai gerai manimi rūpinasi“, – sakė muzikantas ir dainininkas.

Eltono Johno karjera trunka jau penki dešimtmečiai ir pelnė jam daugybę apdovanojimų. Jis yra surengęs daugiau kaip 3,5 tūkst. koncertų ir visame pasaulyje pardavęs daugiau kaip 250 mln. savo įrašų.

E. Johnas taip pat yra aktyvistas; 1991-aisiais nuo AIDS mirus artimam draugui ir „Queen“ lyderiui Freddie Mercury jis įsteigė AIDS prevencijos ir pagalbos pacientams fondą „Elton John AIDS Foundation“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi