Naujienų srautas

Kultūra2017.04.23 23:44

Džiazo festivalis Kaune: žada net 26 nemokamus renginius

Prasidėjo 27-asis „Kaunas Jazz“ festivalis. Daug koncertų festivalio rengėjai žada ne tik Kaune, Vilniuje, bet ir kituose miestuose.

Festivalio „Kaunas Jazz“ atidarymo iškilmės vyko Kauno miesto rotušėje, čia miesto valdžios simbolis – raktas – įteikiamas festivalio organizatoriams, taip koncertų salės ir viešosios erdvės simboliškai atveriamos muzikavimui.

Šiemet festivalio rengėjai kauniečius ir miesto svečius pakvies į 26 nemokamus renginius. Pasak organizatorių, bus kaip niekad daug skirtingų muzikinių projektų ir atlikėjų. Festivalio žvaigždės – Vokietijos scenos sensacija 36-erių gitaristas ir dainininkas iš Diuseldorfo Torstenas Goodsas, pasaulinio garso vokalistas Gregory Porteris, net penkis „Grammy“ apdovanojimus pelniusi daininkė Dianne Reeves. Džiazo improvizacijos skambės Vienybės aikštėje, centrinėse miesto gatvėse ir kitose erdvėse. Išskirtiniais atlikėjų pasirodymais vėl džiugins projektas „Džiazo gatvė“, kuriame numatyta net 19 atlikėjų pasirodymų. Koncertų bus surengta ir Vilniuje, Jurbarke, Žąsliuose, Birštone. 

Paskutiniai „Kaunas Jazz“ akordai nuskambės balandžio 30-ąją  Kauno „Žalgirio“ arenoje didžiajame festivalio koncerte.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi