Naujienų srautas

Kultūra2017.04.13 15:10

Tarptautinis festivalis-konferencija „What's Next in Music?“ kviečia atlikėjus

LRT.lt 2017.04.13 15:10

Rugsėjo 8–9 dienomis vyksiantis muzikos mainų festivalis-konferencija „What’s Next in Music?“ kviečia atlikėjus prisistatyti muzikos profesionalams iš viso pasaulio. Tokią galimybę muzikantams siūlo renginį organizuojanti Lietuvos muzikos verslo asociacija.

Tarptautiniame renginyje kasmet apsilanko užsienio festivalių ir koncertų organizatoriai, vadybos, leidybos kompanijų atstovai, žurnalistai ir kiti muzikos industrijos profesionalai. „What's Next in Music?“, o anksčiau – jo pirmtake „Vilnius Music Week“ yra dalyvavę tokie įtakingi muzikos pasaulio atstovai kaip „Iceland Airwaves“ vadovas Grimuras Atlasonas, „Spotify” vykdančioji direktorė Jenny Hermanson, „Rammstein” atradėjas ir buvęs „Universal Germany” vadovas Timas Renneris, vienas iš Mannheimo Popakademijos įkūrėjų Udo Dahmenas, „Eurosonic” rengėjas Ruudas Berendsas, muzikos sinchronizacijos kompanijos „Copenhagen Film Music” steigėjas Nisas Bogvadas  ir daugelis kitų. 

Ekspertus į Vilnių sukviečia ne tik muzikos aktualijų ir ateities tendencijas aptarianti konferencija, bet ir plati po įvairias Vilniaus vietas išsidėsčiusi muzikinė programa, kurioje prioritetas teikiamas atrankoje dalyvavusiems atlikėjams iš Lietuvos. Kartu tai ir unikali galimybė prisistatyti šimtams naujų klausytojų. Festivalio scenose yra pasirodžiusi Peterį Gabrielį turuose apšildanti švedė Jenny Abrahamson, garsieji latviai „Carnival Youth”, „Instrumenti” bei šiemet šiai šaliai Eurovizijoje atstovaujantys „Triana Park”,  lenkai „Coals”, estai „Junk Riot”, baltarusiai „Super Besse”, muzikos ekspertų ir platesnės publikos simpatijas čia pelnė ir lietuviai „Garbanotas Bosistas”, „Sheep Got Waxed”, „Beissoul&Einius”.

Grupių registracija iki birželio 1 d. vyksta čia arba per tarptautinę platformą „Gigmit".

Nuo 2016 m. „What's Next in Music?“ organizuoja muzikos profesionalus subūrusi Lietuvos muzikos verslo asociacija, skatinanti Lietuvos muzikos eksportą bei nuolat ieškanti ir stiprinanti ryšius su tarptautiniais partneriais. Projektą „What's Next in Music?“ iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija. 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi