Naujienų srautas

Kultūra2017.03.29 13:48

Lenkijos viltys „Coals“ koncertuos Vilniuje

LRT.lt 2017.03.29 13:48

Kaip skamba grupė, į kurios tarptautinę karjerą viltis deda kaimyninė Lenkija? Vilniaus klausytojai tai išgirsti galės kovo 29 d. Trečiadienio vakarą lietuvių ausis elektronikos duetas „Coals“ glostys nuo „Paviljono“ scenos.  

„Coals“, arba Katarzyna Kowalczyk ir Lukaszas Rozmyslowski – du lenkų elektroninės muzikos kūrėjai, kurių vardas vis garsiau skamba ne tik Lenkijoje, bet ir už jos sienų. Grupės trijų metų karjerą jau spėjo nuspalvinti pasirodymai festivaliuose „Iceland Airwaves“, Islandijoje ir „Open`er“ Lenkijoje.

Duetas taip pat yra surengęs du gyvo garso koncertus JAV radijo stotyje KEXP – vienoje geidžiamiausių „scenų“ pasaulinius žingsnius pradedantiems atlikėjams. „Coals“ kuria subtilias, lėtas, ir gilias kompozicijas, o savo įkvėpėjų sąrašą pildo tokiais vardais kaip „Bon Iver“, Dean Blunt, „Sigur Ros“, Spooky Black ir „Soap&Skin“.

Atlikėjų pažintis su Lietuva prasidėjo „Lofto“ festivalyje, prieš metus. Šįkart koncerto Lietuvoje priežastis – lenkų kelionė į „Tallinn Music Week“ – didžiausią Baltijos šalių muzikos industrijos festivalį, kurio programoje yra ir šeši vardai iš Lietuvos.

Išskirtinį ir nemokamą dueto pasirodymą rengia muzikos agentūra „Tilto namai“. Jausmingai nusiteikę klausytojai susitikti su kylančia lenkų muzikos grupe kviečiami kovo 29 d. trečiadienį, 21 val., „Paviljone“.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi