Naujienų srautas

Kultūra2017.03.22 21:57

Panevėžyje – režisieriaus P. Stoičevo „Virtualios meilės“ premjera

Panevėžio „Meno“ teatre – premjera. Režisierius Peteris Stoičevas stato pjesę „Virtuali meilė“ pagal šiuolaikinio austrų rašytojo romaną.

Aštuntą spektaklį Lietuvoje statantis režisierius Peteris Stoičevas sako, kad jį sudomino šiuolaikinio austrų rašytojo Danielio Glatauerio romanas „Leo ir Emi“, kuriam režisierius parašė inscenizaciją. Pasak D. Stoičevo, jis norėjo teatro priemonėmis atskleisti žmonių bendravimą internete.

„Romano herojai – vyras ir moteris. Aš pakeičiau herojus, mano pjesėje moteris prisistato kaip vyras ir tampa daug įdomiau, nes abi moterys svajoja apie meilę, kurios joms trūksta. Herojus Leo – tai jų troškimas mylėti vyrą, bet poetišką, švelnų, gražų ,turintį humoro jausmą, o ne tokį, kokie mes, vyrai, kartais gyvenime būname – grubūs, pragmatiški, materialūs,“ - pasakojo režisierius P. Stoičevas.

Emi nori atsisakyti žurnalo prenumeratos, tačiau siųsdama elektroninį laišką paspaudžia ne tą klavišą ir laiškas įkrinta į kitos moters dėžutę, kuri vėliau, joms susirašinėjant, apsimeta vyru Leo. Leo vaidina aktorė Elona Karoblytė, Emi vyrą – Ovidijus Kazarinas, Emi – Izabelė Visockaitė.

„Prasideda žaidimas, prasideda. Kitas dėmesys paįvairina tavo kasdienybę, tu už to užsikabini, atrodo, o gal kažkas tokio, iš naujo pradedi pažint pasaulį, pažint pati save. Tas labai įdomu,“ - sakė aktorė I. Visockaitė.

Spektaklio „Virtuali meilė“ premjera Panevėžio „Meno“ teatre – šeštadienį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi