Kultūra

2017.03.16 14:29

„Golden Parazyth“ premjera: naujas singlas ir ypatingas vaizdo klipas

LRT.lt2017.03.16 14:29

Grupė „Golden Parazyth“ kviečia įvertinti naują savo darbą - singlą „All My Love“ ir oficialų jo vaizdo klipą. „Seksualus, laisvas ir dviprasmiškas – štai koks naujasis „Golden Parazyth“ įrašas. Su vaizdu, kuris intriguoja, yra intymus, turi griežtų akcentų ir kvepia pavasariu“, – teigiama muzikos agentūros „8 Days A Week” pranešime.

Šis vaizdo klipas neapsiėjo be kūrėjos Astos Ostrovskajos ir video menininko Roberto Muravskij vaizduotės, rankų ir akių. Jie yra šio „Golden Parazyth“ vaizdo klipo autoriai. Tai jau nebe pirmas kartas, kai šie talentingi kūrėjai dirba su lietuvių atlikėjais. Taip „Golden Parazyth“ įsirašė į jų gyvenimo aprašymus ir atvirkščiai. Tikėtina, kad ši graži draugystė tarp skirtingo profilio menininkų dovanos ir daugiau bendrų darbų.

„Kurdama vaizdus muzikai, visada stengiuosi apčiuoti jausmą ir jį išanalizuoti. Šią „Golden Parazyth“ dainą norėjau patalpinti į abstrakčią erdvę, kurioje dominuotų intymumas. Man atrodo, kad mums pavyko. Tai istorija be konkrečios pradžios ir pabaigos. Naudojom medžiagų tekstūras, kurios kito su kiekvienu judesiu, balansuodamos tarp aistros ir jausmų trapumo“, - sakė visai neseniai iš Švedijos į Lietuvą grįžusi sparčiai kylanti kūrėja A. Ostrovskaja.

Šis vaizdo klipas buvo pagamintas – tikrąja ta žodžio prasme – autorės namuose. Specialus apšvietimas, keletas konstrukcijų, daug įvairių medžiagų ir kiti daiktai užėmė visą jos kambarį. Kiekvienas atliktas veiksmas ar judesys su rekvizitu tapo šio vaizdo klipo dalimi. Įdomi detalė - „Golden Parazyth“ nedalyvavo vaizdo klipo filmavime ir iki šiol nėra pažįstami gyvai su vaizdo klipo autoriais.

„Naujas mūsų įrašas debiutavo iškart su vaizdu. Lenkiuosi prieš Astą ir Robertą ir labai džiaugiuosi šiuo darbu. Smagu, kad pirmoji Astos pasiūlyta idėja iškart sutapo su mūsų vizija. Sexy klipas gavosi. Skanu ir labai estetiška. Vaizdas puikiai papildė garsą ir atspindi „All My Love“ nuotaiką. Norisi atsikimšti vyno butelį ir kvėpuoti pavasariu“, - sakė „Golden Parazyth“ pusė Giedrius Širka.

Tai pirmasis „Golden Parazyth“ singlas šį pavasarį. Tiesa, sausį buvo pristatyta nauja ir radijo stotims skirta „Niekas Niekada Nesuras“ versija. Panašu, kad šis kūrinys gimtąja kalba tapo labai ryškiu įrašu visame „Golden Parazyth“ muzikos kataloge. Jau dabar jį moka atmintinai dauguma koncertų lankytojų.

„Golden Parazyth“ talentais ir pajėgumais abejoti nereikia. Jie vis dar kuria, daug keliauja, ieško, nuolat mokosi, padeda kitiems ir turi visas gerų atlikėjų savybes. Žinia, kad šiais metais bus išleistas visiškai naujas „Golden Parazyth“ albumas, intriguoja ir įrodo, kad jie juda į priekį. Sako, bus graži vinilinė plokštelė.

Šį penktadienį Giedrius Širka ir Aurimas Vilkišius kviečia į gyvos muzikos klubą „Tamsta“. Čia įvyks pirmasis „Golden Parazyth“ pavasario koncertas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.