Kultūra

2017.03.13 19:30

Klaipėdiečiai bilietus į kultūros renginius pirko ne tik sau

LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2017.03.13 19:30

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena Klaipėdoje pažymėta labdaringu koncertu „Nubusk pasikeitęs“. Daugelis pirkdami bilietą į šį lietuviškų filmų vaizdų ir muzikos projektą „Muzika kaip kinas“, mokėjo ir už kitą bilietą, skirtą jaunam žmogui, taip dovanodami galimybę aplankyti kultūrinius renginius.

„Norime, kad kuo daugiau jaunų žmonių turėtų galimybę ateiti į Klaipėdos kultūros įstaigas: į koncertų salę, į Klaipėdos valstybinį muzikinį teatrą ir į Lėlių teatrą. Kad ateitų jaunos šeimos su vaikais, kurie galbūt tiesiog pristinga lėšų vaikų kultūriniam ugdymui“, – pasakoja „Klaipėdos šventės“ kūrybos vadovė Dalia Grikšaitė.

Pernai Kovo 11-osios koncerte „laukiančiam bilietui“ paaukota daugiau kaip 3700 eurų. Klaipėdos koncertų salė ir Dramos teatras jauniems žmonėms išdalijo beveik 900 bilietų.

Šiemet surinkta daugiau kaip 2300 eurų. Už tiek „laukiančių bilietų“ bus Klaipėdos muzikinio teatro, lėlių teatro ir jau antrus metus projekte dalyvaujančios Klaipėdos koncertų salės kasose. Kiek bilietų dar yra laisvų, skelbiama šių įstaigų internetinėse svetainėse.

Plačiau apie „Laukiančius bilietus“ – Marijos Gabrienės reportaže.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.