Kultūra

2017.03.07 12:45

Gabumais apdovanoti vaikai padės sergantiems bendraamžiams

LRT.lt 2017.03.07 12:45

Kovo 26 d., 17 val., Vilniaus šv. Kotrynos bažnyčioje vyksiančiame iškilmingame labdaringame koncerte „Vaikai vaikams. Dedikacija Maestro“ ne tik skambės muzika, bet ir bus sukurta galimybė padėti kitiems, skelbia organizatoriai.

Tradicija tapęs renginys sukvies paminėti pasaulinio garso muziko, filantropo ir paramos fondo įkūrėjo Mstislavo Rostropovičiaus 90-ies metų jubiliejų bei pratęsti jo puoselėtas idėjas – padėti likimo apdovanotiems vaikams iškilti ir rasti savo vietą gyvenime, o sergantiems – pasveikti ir užaugti.

Labdaringame koncerte kartu su šv. Kristoforo kameriniu orkestru, diriguojamu prof. Donato Katkaus,  pasirodys kviestiniai koncerto svečiai bei išskirtiniu talentu apdovanoti M. Rostropovičiaus fondo stipendininkai. Tarp jų į sceną žengs ir pasaulio mastu pripažinimo sulaukęs lietuvių kilmės violončelininkas, vienas mylimiausių M. Rostropovičiaus mokinių prof. Davidas Geringas.

Visos surinktos lėšos bus skiriamos Santariškėse įsikūrusioje Vaikų ligoninėje gydomiems vaikams – Vaikų ligoninės paramos fondui paremti.

Norintieji prisidėti prie sergančių vaikų gerovės savo paramą galės skirti dviem trumpaisiais pinigų aukojimo numeriais – 1891 (2 Eur) ir 1892 (3 Eur) nuo kovo 21 d. iki balandžio 30 d.